گروه جدید بازیگران به فیلم کودکی اسپیلبرگ پیوستند

گروهی از بازیگران نامزد اسکار و با تجربه به تیم بازیگری فیلم جدید استیون اسپیلبرگ اضافه شدند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، به نقل از ورایتی، استیون اسپیلبرگ نسلی جدید از بازیگران را به فیلم جدیدش که داستانی از کودکی و زندگی خودش است، اضافه کرد. «The Fabelmans» عنوان این فیلم سینمایی است.

بازیگران نامزد اسکاری مانند جاد هیرش بازیگر فیلم‌های «مردم معمولی» و «روز استقلال» جینی برلین، بازیگر «کودک دل شکسته» و سریال «وراثت» و بازیگران باتجربه دیگری مثل رابین بارتلت و جاناتان هیدری برای ایفای نقش به این فیلم سینمایی پیوسته اند. این فیلم سینمایی اقتباسی نصف و نیمه از تجربه‌های اسپیلبرگ و دوران کودکی اش در ایالت آریزونا است.

هیرش، برلین و هیدری با پیوستن به این فیلم، همبازی میشل ویلیامز و پال دانو شده اند. ویلیامز و دانو در این فیلم نقش والدین در گذشته اسپیلبرگ را بازی خواهند کرد. جولیا باترز هم نقش خواهر اسپیلبرگر را ایفا می‌کند.

اسپیلبرگ فیلمنامه این اثر را به صورت مشترک با همکار همیشگی خود، تونی کاشنر، نوشته است و هردوی آن‌ها در تیم تهیه کنندگی نیز حضور دارند. آن‌ها در فیلم‌های «لینکلن» و «داستان کناره غربی» درکنار یکدیگر همکاری داشته اند. تولید این فیلم در حال حاضر آغاز شده و طبق برنامه ریزی در سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد.

هیرش برای بازی در فیلم «مردم معمولی» محصول دهه ۱۹۸۰ میلادی که جایزه اسکار بهترین فیلم را گرفت، نامزد اسکار شده بود. او حرفه بازیگری خود را با سریال «تاکسی» آغاز کرد و برای آن دو جایزه امی دریافت کرد. البته او بیشتر برای بازی در فیلم «روز استقلال» به کارگردانی رولند امریش شناخته می‌شود.

جینی برلین هم را در حال حاضر در سریال «وراثت» می‌توان دید. او برای فیلم سینمایی «کودک دل شکسته» محصول سال ۱۹۷۲، نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود. او در سریال «آن شب» شبکه HBO و فیلم‌های «کافه سوسایتی» به کارگردانی وودی آلن، «مارگارت» ساخته کنت لونرگان و «خباثت ذاتی» پاول توماس اندرسون بازی کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید