life

نماینده خانم به مناسبت اختتامیه سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان پیامی را منتشر کرد.

به گزارش جی پلاس، "ناهید تاج الدین" نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پیامی به مناسبت پایان سی و دومین حشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان اصفهان نوشته است:

سرانجام و پس از ماه‌ها جهد و تلاش شبانه روزی، دفتر جشنواره سی و دوم فیلم کودک ونوجوان به پایان آمد، حکایت این جشنواره و افتخاراتش اما همچنان باقی است.

اصفهان برای استمرار حیات خویش  هیچ راهی جز توسعه فرا صنعتی و توسعه پایدار ندارد و توسعه پایدار از رهگذر فعال شدن اقتصاد گردشگری و اقتصاد فرهنگ و هنر می‌گذرد.

در این روزهای برگزاری جشنواره سی و دوم فیلم کودک و نوجوان؛ اصفهان به معنای واقعی "شهر دوستدار کودک" بود و به بهترین نحو از کودکان و نوجوانان سراسر کشور به عنوان سرمایه های انسانی آینده ایران میزبانی کرد، برگزاری ده‌ها رویداد جنبی مرتبط با کودکان بهترین اقدام برای جلب حساسیت‌های اجتماعی حول کودک و دوران کودکی بود و قطعا به توسعه انسانی اصفهان و کشور کمک می‌کند.

اقدامات خلاقانه‌ای چون برپایی‌" تماشاخانه سیار" و اکران فیلم‌های جشنواره فیلم کودک و نوجوان برای همه کودکان شهر از جمله  کودکان حاشیه نشین هم در ذهن و ضمیر عاشقان و دغدغه مندان اجتماعی ماند و می‌ماند که عدالت فرهنگی و اجتماعی نیازمند به اشتراک گذاری رویدادهایی از این دست میان طبقات مختلف اجتماعی است.

به باور بسیاری از کارشناسان این دوره از جشنواره با نظم و مدیریت بهتری نسبت به ادوار قبل برگزار شد که شایسته است از برگزار کنندگان این رویداد بزرگ فرهنگی، هنری و سینمایی تقدیر گردد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1247163
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ