دادستان عمومی و انقلاب فسا از کشف 30 تن برنج غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب فسا با اشاره به کشف 30 تن برنج غیر مجاز در این شهرستان گفت: با توجه به اینکه در پرونده مذکور موضوع مایحتاج عمومی مردم مطرح می‌باشد در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

به گزارش جماران،  محمد رضا تواضعی گفت: پس از بررسی مدارک مربوط به این انبار برنج مشخص گردید بارنامه‌های کامیون‌های حمل کننده این محموله مربوط به شیراز می‌باشد و وجود این میزان برنج در فسا هیچ توجیهی ندارد که پس از صدور دستور قضائی و با حضور نماینده دادستان برنج‌های کشف شده توقیف گردید.

وی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه از صاحب این انبار برنج مشخص گردید وجود این میزان برنج در شهرستان فسا به قصد احتکار بوده است گفت: مقرر گردید تا برنج‌های کشف شده پس از طی مراحل قانونی در سریع‌ترین زمان ممکن با قیمت مصوب در بازار توزیع شود.

دادستان عمومی و انقلاب فسا افزود: پیش از این و طی مکاتباتی هماهنگی عملیاتی نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات با مجموعه دادستانی جهت شناسایی انبارهای غیر مجاز و برخورد با محتکران انجام شده بود.

تواضعی بیان داشت: با توجه به اینکه در پرونده مذکور موضوع مایحتاج عمومی مردم مطرح می‌باشد بنابراین با تأکیدات ریاست کل محترم دادگستری استان فارس این پرونده به صورت ویژه پیگیری و در صورت صلاحیت دادسرا در رسیدگی در اسرع وقت تعیین تکلیف خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1437642
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.