• کدخبر: 1437633
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

منتخب مردم جهرم در مجلس یازدهم سوم خرداد را برای مردم ایران روز فتح ارزش های ملی دانست و گفت:

منتخب مردم جهرم در مجلس یازدهم با بیان اینکه سوم خرداد روز فتح ارزش های ملی است، گفت: یاد و خاطره همه رشادت‌ها و دلیرمردی هایی که به این حماسه غرورآفرین منجر شد و یاد شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و ایثارگران که با همت والای خود بزرگمردان تاریخ ایران شدند را گرامی می‌داریم.

به گزارش جماران، محمدرضا رضایی کوچی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حماسه آزادسازی خرمشهر به نماد وحدت و همبستگی ملی مردمان سرزمینمان مبدل گشته است.

وی افزود: آزادسازی خرمشهر رویدادی است که نه تنها در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی بلکه در کل تاریخ ایران کمتر نظیر داشته و مانند نگینی در تاریخ مقاومت ایران می‌درخشد.

منتخب مردم جهرم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این حماسه تلاش و فداکاری همه ایرانیان در دفاع از خاک وطن با مدد الهی به ثمر نشست، بیان کرد: بدین واسطه دست طمع نیروی اِشغالگر از سرزمینمان کوتاه شد و از آن پس، تاریخِ پُر از شجاعت مقاومت ملت ایران، هر گونه وسوسه تجاوز به ایران را ناکام گذاشت.

وی عنوان کرد: سوم خرداد برای ملت بزرگ ایران روز فتح ارزش‌های ملی است و روزی است که پاسداری از وطن به عنوان مهم‌ترین ارزش مشترک همه ایرانیان گرامی داشته می‌شود.

رضایی کوچی در پایان گفت: یاد و خاطره همه رشادت‌ها و دلیرمردی هایی که به این حماسه غرورآفرین منجر شد و یاد شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و ایثارگران که با همت والای خود بزرگمردان تاریخ ایران شدند را گرامی می‌داریم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1437633
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.