این تیم که در لیگ گذشته با نام صدرا شیراز حضور داشت با  وجود مشکلات مالی توانست لیگ را با حفظ سهمیه فارس به سلامت به پایان برساند.

وجود مشکلات مالی که اکثر تیم‌های حرفه‌ای را یدک می‌کشد، گیربان نماینده فارس را هم گرفته از این رو چندین بازیکنان این تیم که در لیگ برتر گذشته خوب بازی می‌کردند، به بندرعباس مهاجرت کردند تا در لیگ برتر فصل ۹۸ برای تیم این استان بازی کنند.

بر اساس قرعه نخستین بازی لیگ برتر، نماینده فارس به مصاف تیم بندرعباس رفت تا تقابل بازیکنان شیرازی این تیم با همشهریانش دیدنی‌ترین بازی لیگ برتر در شروع رقابت‌ها باشد.

در این بازی که به میزبانی بندرعباس برگزار شد، تیم فارس با نتیجه ۸۶ بر۳۶ شکست خورد، اگرچه تیم جوان فارس در این دیدار با اختلاف ۵۰ امتیاز بازی را واگذار کرد اما هر چه در توان داشت در زمین پیاده کرد و به نظر می‌رسد این تیم اگر بخواهد سهمیه فارس را در لیگ برتر در فصل جاری حفظ کند حتما نیاز به تقویت بازیکنانش را دارد تا بتواند دوام بیاورد.

تیم خانه بسکتبال فارس در دومین دیدار خود هم با نتیجه سنگنین ۱۰۲ بر ۴۵ مغلوب تیم پالایش آبادان شد تا کارش در ادامه رقابت‌ها دشوارتر شود.

نماینده فارس در سومین هفته، فردا (هفتم آذرماه) ساعت ۱۶ در خانه بسکتبال شیراز میزبان تیم صنعت پارسای مشهد خواهد بود که این تیم هم ۲ بازی گذشته را واگذار کرده و به نظر می رسد، جدال این 2 تیم قعر جدولی جذاب از آب در آید چرا که هر تیمی که  پیروز شود نخستین بُرد خود را جشن می گیرد.

هم اینک در جدول رده بندی لیگ برتر بسکتبال بانوان در گروه دوم، تیم‌های بهمن تهران، پالایش نفت آبادن و خانه بسکتبال هرمزگان هر کدام با چهار امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به یکدیگر به ترتیب اول تا سوم هستند.

همچینن در این گروه، خانه بسکتبال کردستان، آویژه صنعت پارسا مشهد و خانه بسکتبال فارس هم با ۲ امتیار به ترتیب در رده چهارم تا ششم هستند.

در رقابت‌های بسکبتال لیگ برتر بانوان کشور در فصل ۹۸، دوازده تیم شرکت دارند و در ۲ گروه ۶ تیمی به صورت رفت و برگشت با هم بازی خواهند کرد.

در گروه دوم این بازی ها، گروه بهمن تهران، پالایش نفت آبادان، خانه بسکتبال فارس، آویژه صنعت پارسا مشهد، خانه بسکتبال هرمزگان و خانه بسکتبال کردستان حضور دارند.

در گروه یک هم تیم‌های شکلی، گاز، پاژ و آسمان سترگ از تهران به همراه تیم بانوان شهر گرگان و نامی‌نو  اصفهان شرکت دارند.

در پایان دور مقدماتی از هر گروه، تیم‌های اول و دوم به مرحله بعد راه خواهند یافت و ۲ تیم انتهای جدول هر گروه هم راهی لیگ دسته یک در فصل 99 خواهند شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.