اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا این جشن شامگاه سه شنبه در سالن باشگاه فرهنگیان کازرون برگزارشد که الله کرم عزیزی رئیس زندان کازرون اعلام کرد: از 680 میلیون تومان جمع آوری شده مبلغ 500 میلیون تومان پرداخت تسهیلات و 77میلیون تومان نقدی و بقیه تعهد از طرف شرکت کنندگان بود.
وی اضافه کرد: بالاترین مبلغ که در این مراسم پرداخت شد 50 میلیون تومان بود که اهدا کننده حاضر نشد نامش را اعلام کند.
رئیس زندان کازرون افزود: امسال 110 زندانی جرائم غیر عمد در زندان کازرون هستند که نیازمند کمک خیرین برای بازگشت به آغوش خانواده ها هستند.
عزیزی اضافه کرد: میزان بدهی این افراد برای آزادی حدود سه میلیارد تومان است.
رئیس زندان کازرون گفت:با عفو رهبر معظم انقلاب تعداد 450 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد واجد شرائط از زندان کازرون آزاد و 100 نفر شامل تقلیل جرائم زندان شدند.
عزیزی ادامه داد: 25 زندانی جرائم غیر عمد کازرون در سال 97 با کمک ستاد دیه استان فارس و کمک خیرین و گذشت شکات ازاد شدند که میزان کل بدهی آنها 5 میلیارد تومان بود.
در این مراسم حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون با اشاره به اثرات خوب خوشحال کردن خانواده ها در ماه مبارک رمشضان گفت: زندان برای نگهداری متجاوزین به اموال و نوامیس مردم جای بسیار خوبی است اما برای افراد آبرومند جای خوبی نیست و تبعات و عواقب خوبی ندارد.
امام جمعه کازرون افزود: یکی از مصادیق کار خیر آزادی زندانی هاست که باید فرهنگ سازی شود و این همایش ها نباید به خیرین یا افراد خاص اختصاص داده شود باید همگانی شود تا افراد بیشتری بتوانند در این جشن شرکت کنند و کمک ها بیشتر شود.
ناصر موسوی رئیس دادگستری کازرون هم گفت: امروز باید با پا درمیانی بزرگان و شورای حل اختلاف از رفتن افراد به زندان جلوگیری شود.
وی ادامه داد: در زمینه آزادی زندانیان کمک بانک ها هم بسیار موثر است چون می توانند با ترویج فرهنگ قرض دادن برای آزادی زندانیان نقش عمده ای داشته باشند.
کازرون در 120 کیلومتری غرب شیراز است.
7372/ 1876
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.