اخبار مرتبط

محمد مهدی کارگر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از ابتدای سال 98 که با شروع سیل در بسیاری از استان های کشور همراه شد تاکنون برای آسیب دیدگان سیل شیراز و استان های لرستان،خوزستان و گلستان با مشارکت مردم این مبلغ جمع آوری شده است.
وی ادامه داد: از ابتدای وقوع سیل تاکنون 20 کامیون اقلام مورد نیاز آسیب دیدگان مانند آب معدنی،پتو،مواد غذایی، البسه ، فرش، یخچال و ... از سوی کمیته امداد فارس به سه استان لرستان،خوزستان و گلستان و همچنین آسیب دیدگان شیراز به ویژه منطقه سعدی ارسال شده است.
وی اضافه کرد: کمک های نقدی مردم استان فارس برای حمایت از آسیب دیدگان سیل شامل چهار میلیارد و 591 میلیون و 153 هزار ریال بوده و مابقی بصورت غیر نقدی و اقلام ضروری بوده است.
کارگر عنوان کرد: کمک های مردمی در ابتدا با وقوع سیل شیراز و محله سعدی به این مناطق و در ادامه به صورت کاروان هایی به سمت مناطق سیل زده استان های دیگر ارسال شده است.
وی گفت: مردم نوعدوست فارس اقدام به اعزام یک اکیپ پخت نان در لرستان با یک کارگاه کامل و نیروی انسانی در منطقه کرده اند که روزانه اقدام به پخت و توزیع نان بین آسیب دیدگان می کند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان فارس افزود: دو موکب نیز در استان های لرستان و خوزستان با حمایت مردم ستان فارس دایر شده که روزانه اقدام به توزیع غذای گرم بین اهالی مناطق آسیب دیده می کنند.
وی اظهار داشت: 168 پایگاه ویژه ثابت و 64 مراکز نیکوکاری کمیته امداد در استان فارس دایر شده که اقدام به جمع آوری کمک های مردمی اهالی فارس برای سیل زدگان کشور می کنند.
کارگر عنوان کرد: شهروندان استان فارس می توانند کمک های نقدی خود را برای حمایت از سیل زدگان کشور به شماره حساب 0101273073000 و شماره کارت 6037991899709376 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان فارس واریز کنند.
9873 /1876
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.