اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حیدر علی کامیاب کلانتری پنجشنبه در نشست با دبیران سازمان های مردم نهاد افزود: اختصاص این بیانیه به جوانان بیانگر اهمیت این قشر تاثیرگذار در جامعه است که رهبر معظم انقلاب به آن تاکید دارند.
وی اضافه کرد: باید بکوشیم تمام بخش های این بیانیه را عملیاتی کنیم تا جوانان که اکثریت جامعه را تشکیل می دهند به حق خود برسند.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در دولت یازدهم و دوازدهم نگاه ویژه ای به جوانان شده است، اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان با راه اندازی ستاد ملی ساماندهی امور جوانان و به تصویب رساندن طرح های مختلف گام های ارزشمندی را برای جوانان برداشته است.
وی با اظهار اینکه بدون حضور جوانان رشد و توسعه جامعه امکان پذیر نیست، از مسئولان سازمان های مردم نهاد جوان خواست از ابتدای سال 98 برای تحقق گام دوم قدم بردارند.
کامیاب به بهره برداری از پنج خانه جوان در ابتدای سال 98 در شهرستان های فارس اشاره کرد و افزود: با تحقق این امر استان فارس نخستین استانی است که در کشور صاحب هشت خانه جوان می شود.
وی اظهار امیدواری کرد با جذب اعتبارات اختصاص یافته به کمپ رهبران جوان در منطقه سپیدان استان فارس، این کمپ که ظرفیت 500 نفر را دارد و از برنامه های سازمان کنفرانس اسلامی است پیش از موعد مقرر به بهره برداری برسد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی چهارشنبه 24 بهمن 97 در بیانیه ای مهم و راهبردی به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌ کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند و با تأکید بر امید واقع‌بینانه به آینده و نقش بی‌بدیل جوانان در برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمانها، خطاب به جوانان و آینده‌سازان ایران مقتدر، الزامات این جهاد بزرگ را در هفت سرفصل اساسی بیان کردند.
ایشان در این بیانیه ضمن بیان هفت توصیه به جوانان ایرانی از جمله علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی، روابط خارجی، مرزبندی با دشمن و سبک زندگی، خواستار توجه آنان به این موضوع شدند.
7368 / 1876
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.