مکان: ایندیانا، آمریکا/ منبع: ای بی سی نیوز

 

به گزارش جماران، همکلاسی ‌های سابق در ایندیانای آمریکا پس از آن که سال ‌ها بعد در فیس بوک دوباره با هم ارتباط برقرار می ‌کنند، به ناگاه متوجه می‌ شوند که آنها خواهر و برادری دوقلو هستند که سال‌ ها این راز از آنها پنهان نگاه داشته شده بود.

 

faaf59c2-47e8-423f-8f2f-5b75a61b682f_1920x1080

 

«کارن وارنر» که در حال حاضر 51 سال سن دارد، چند سال پیش وقتی که به اوراق پرونده فرزندخواندگی خود دست پیدا کرد، ضمن این که نام مادر بیولوژیکی خود را فهمید؛ در کمال شگفتی متوجه شد که دارای یک برادر دوقلوست.

 

Untitled525

 

او در جستجوهای خود برای یافتن برادرش از سایت‌ های فرزندخواندگی کمک گرفت که بی‌ نتیجه بود ولی در نهایت با بررسی اطلاعات رای ‌دهندگان انتخابات محلی با نام سه مرد روبرو شد که تاریخ تولد یکسانی با او داشتند.

«مایک جکمن» یکی از آن سه مرد بود که خانم وارنر با او در دوره دبیرستان همکلاسی بود و اخیرا در فیس بوک با او دوباره ارتباط دوستانه ‌ای برقرار کرده بود. او به جکمن از طریق فیس بوک پیغامی می‌ فرستد و از احتمال دوقلو بودنشان خبر می‌ دهد. این دو سپس تصمیم می‌ گیرند که آزمایش دی ‌ان ‌ای(DNA) انجام دهند؛ آزمایشی که نتیجه آن حکایت از دوقلو بودن آنها داشت.

این خواهر و برادر دوقلو اکنون تقریباً هر روز با هم تلفنی صحبت می کنند و هفته‌ ای چندین بار نیز یکدیگر را ملاقات می‌ کنند.

 

مکان: ایندیانا، آمریکا

منبع: ای بی سی نیوز

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.