گوشی ارزان ریلمی با چه طرحی به میدان می‌آید؟ + عکس

طراحی گوشی جدید ریلمی شباهت‌هایی به پرچمداران سری گلکسی S22 سامسونگ دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ براساس گزارش زومیت، گوشی ریلمی C65 در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۴ (۱۴ فروردین ۱۴۰۲) رونمایی می‌شود و فروش محصول دو روز بعد در بازار ویتنام آغاز خواهد شد.

معاون برند ریلمی در شبکه‌ی اجتماعی ایکس علاوه‌بر اعلام تاریخ رونمایی جدیدترین گوشی ریلمی، گفت که این گوشی ابتدا در بازار ویتنام و به دنبال آن، در بازارهای اندونزی، بنگلادش، مالزی، فیلیپین و کشورهای دیگر عرضه می‌شود. البته او جزئیاتی در مورد زمان دقیق ورود گوشی به بازارهای غیر از ویتنام ارائه نکرد.

گوشی ارزان ریلمی با چه طرحی به میدان می‌آید؟/عکس


طراحی گوشی ریلمی C65 در بخش جزیره‌ی دوربین تا حد زیادی به گلکسی S22 و گلکسی S22 پلاس سامسونگ شباهت دارد.

گوشی ارزان ریلمی با چه طرحی به میدان می‌آید؟/عکس

بر اساس پست‌های اینستاگرام شعبه‌ی ویتنام برند ریلمی، گوشی در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و بنفش کم‌رنگ (یاسی) با چیدمان عمودی ماژول‌های دوربین عرضه خواهد شد.
گوشی ریلمی C65 به نمایشگر دارای پانچ هول و قابلیت Dynamic Button مجهز است. این قابلیت شباهت زیادی به Action Button در گوشی‌های آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس دارد و قبلاً نیز در گوشی ریلمی ۱۲ به کار گرفته شده است.

فعلاً جزئیاتی از قیمت گوشی جدید ریلمی C65 یا سایر سایر مشخصات دقیق آن دردسترس نیست؛ اما با توجه به قیمت مناسب اغلب محصولات ریلمی، این گوشی نیز احتمالاً جزو گوشی‌های ارزان‌قیمت خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید