وقتی طرفداران گوشی سونی ناامید شدند!

مدل جدید اکسپریا احتمالاً یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد گوشی‌های سونی را از دست خواهد داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، گوشی‌های هوشمند سونی سال‌ها است از نسبت تصویر ۲۱:۹ بهره می‌برند که برای علاقه‌مندان به تماشای فیلم و کسانی که به صفحه‌نمایش کشیده‌تر اهمیت می‌دهند، قابلیتی جذاب محسوب می‌شود. با این حال، ظاهراً گوشی اکسپریا ۱ مارک ۶ این قابلیت را از دست خواهد داد.

براساس گزارش زومیت، به گفته‌ی یک افشاگر در ویبو، به نظر می‌رسد اکسپریا ۱ مارک ۶ از نظر ظاهری معمولی‌تر می‌شود. به این معنا که شرکت ممکن است از نسبت تصویر ۱۹٫۵:۹ استفاده کند.

تغییر یادشده ممکن است به این دلیل باشد که جدیدترین گوشی سونی کاربرپسندتر شود و بتواند مشتریان بیشتری را به خرید گوشی از این برند ترغیب کند.

طراحی کلی اکسپریا ۱ مارک ۶ احتمالاً تغییر زیادی نسبت‌ به نسل قبل نخواهد داشت اما سونی ممکن است وضوح صفحه‌نمایش را از 4K به 2K کاهش دهد. همچنین هر سه دوربین گوشی احتمالاً ۴۸ مگاپیکسلی خواهند بود.

سونی احتمالاً قصد دارد اولین فناوری امضای دیجیتال دوربین را در نسل بعدی گوشی‌های اکسپریا به‌کار بگیرد؛ این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌ها را به‌صورت دیجیتالی امضا کنند تا از صحت آن‌ها مطمئن شوند و از دستکاری تصاویر جلوگیری کنند.

جدیدترین گوشی سونی احتمالاً به ۱۲ یا ۱۶ گیگابایت رم مجهز خواهد بود. هنوز تاریخ رونمایی و قیمت گوشی سونی مدل اکسپریا ۱ مارک ۶ را نمی‌دانیم.

دیدگاه تان را بنویسید