پرچمدار جدید هواوی با دوربین‌های عجیبی

آخرین شایعاتی که درباره مشخصات گوشی P۷۰ هواوی منتشر شده بود، به ژانویه ۲۰۲۴ مربوط می‌شود. از آن زمان به بعد خبر خاصی درباره این پرچمدار به سطح اینترنت درز پیدا نکرده بود، اما حالا اطلاعات جالبی از طراحی عقب این گوشی فاش شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، اخیراً یک منبع آگاه در شبکه اجتماعی چینی ویبو به‌نام Digital Chat Station به مجموعه‌ای از قاب‌های متنسب به هواوی P70 دسترسی پیدا کرده که نشان‌دهنده طراحی عجیب ماژول دوربین عقب این گوشی است.

به نقل از دیجیاتو، در تصاویر این قاب‌ها به وضوح طراحی جزیره‌ای دوربین سه‌گانه P70 را می‌بینیم؛ قبلاً هواوی از این طراحی در هیچ گوشی دیگری استفاده نکرده بود. این سه دوربین در طراحی مثلثی‌شکل و تا حدودی متقارن قرار گرفته‌اند.

حلقه سمت راستی این ماژول بزرگ‌تر از دو حلقه دیگر است؛ بنابراین احتمالاً دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در حفره بزرگ‌تر جای می‌گیرد. به‌نظر می‌رسد دو حلقه کوچک‌تر دیگر محل قرارگیری دوربین‌های تله‌فوتو و فوق‌عریض باشند. دهانه افقی هم احتمالاً برای فلاش LED در نظر گرفته شده است.

طبق شایعات قبلی، دوربین اصلی گوشی P70 احتمالاً از سنسور 50 مگاپیکسلی OmniVision OV50H با دیافراگم متغیر استفاده می‌کند. دوربین اولتراواید هم احتمالاً از نوع 50 مگاپیکسلی Sony IMX989 خواهد بود. در آخر، به‌نظر می‌رسد دوربین تله‌فوتو 50 مگاپیکسلی نیز با زوم اپتیکال 4 برابری همراه خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید