شاهکار مرسدس بنز با بیلبورد سه‌بعدی

با گسترش شبکه‌های اجتماعی، دیگر کمتر شاهد تبلیغات و بازاریابی محصولات در سطح خیابان‌ها هستیم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس ، دیجیاتو نوشت: با این حال استفاده از بیلبوردهای بزرگ کماکان رواج دارد و برخی شرکت‌ها ترجیح می‌دهند در کنار شبکه‌های اجتماعی از این روش سنتی نیز برای معرفی محصولات جدید خود استفاده کنند. اما مرسدس AMG با نصب یک بیلبورد سه‌بعدی که توانایی تعامل با عابرین و تماشاگران را دارد، این ایده سنتی را با آخرین تکنولوژی‌ها ترکیب کرده است.

بیلبورد جالب مرسدس AMG، به رودستر جذاب SL تعلق دارد. این بیلبورد در واقع بخشی از کمپین Step into the Spotlight محسوب می‌شود و ساختار آن از LED است. در این بیلبورد نسخه‌ای دیجیتال از مرسدس SL در اندازه واقعی و در طرح‌های مختلف به عابرین نمایش داده می‌شود.

بیلبورد سه‌بعدی مرسدس AMG با یک دوربین همکاری می‌کند. این دوربین در جلوی سازه قرار دارد و به قابلیت تشخیص عمق مجهز است. با اتکا به این دوربین، بیلبورد سه‌بعدی SL می‌تواند به عابرین و افراد حاضر در محوطه واکنش نشان دهد. برای مثال، با تشخیص رنگ لباس رهگذران، بدنه مرسدس AMG SL حاضر در بیلبورد نیز به همان رنگ تغییر پیدا می‌کند. همچنین زاویه مدل سه‌بعدی خودرو متناسب با حرکات دست و ژست‌های افراد نزدیک به دوربین تغییر می‌یابد.

برای اشاره به طیف رنگ گسترده موجود برای بدنه مرسدس AMG SL، پس زمینه سازه مخصوص بیلبورد رنگ‌های متنوعی را نمایش می‌دهد. روی این سازه یک کد QR وجود دارد که علاقه‌مندان با اسکن آن می‌توانند اطلاعات جامعی را درباره رودستر زیبای آلمانی کسب کنند.

بیلبورد سه‌بعدی مرسدس AMG در هامبورگ و در محوطه ایستگاه متروی Überseequartier نصب شده؛ این بیلبورد تا بیستم جولای در آن محوطه قرار خواهد داشت. پس از آن مرسدس AMG با ادامه کمپین Step into the Spotlight این بیلبورد تعاملی را در دیگر شهرهای آلمان نیز به نمایش خواهد گذاشت.

مشخصات فنی مرسدس AMG SL

گفتنی است نسل کنونی مرسدس SL در سال 2021 رونمایی شد. این نسل طراحی بسیار زیبایی دارد و در سه نسخه SL 43، SL 55 و SL 63 به فروش می‌رسد. قوی‌ترین نسخه از این رودستر جذاب به یک موتور 4 لیتری توئین توربو با 577 اسب بخار قدرت و 800 نیوتن متر گشتاور مجهز است. با اتکا به این موتور SL 63 صفر تا صد را در عرض 3.6 ثانیه طی می‌کند و توانایی دستیابی به نهایت سرعت 315 کیلومتر در ساعت را دارد. جالب اینکه با چنین مشخصاتی، مصرف سوخت این نسخه از SL بین 11.8 تا 12.7 لیتر متغیر است!

دیدگاه تان را بنویسید