X22 جدید با چه تغییراتی وارد بازار خودروی ایران می شود؟

مدیران خودرو پرفروش ترین محصول خود یعنی ایکس22 پرو را با فیس لیفت جدیدی متناسب با نیاز مشتریان خود وارد بازار ایران خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ایکس22 که کراس اوری شهری به حساب می آید از زمان عرضه در سال 1395 با توجه به طراحی خود توانسته بود توجه مشتریان جوان را به خود جلب کرده و جای خود را در میان محصولات هم رده به خوبی باز کند. اما پس از گذشت 5 سال از اولین عرضه، مدیران خودرو قصد دارد نسخه فیس لیفت X22Pro را با تغییرات بیشتری در طراحی و افزودن تکنولوژی مطابق استاندارد های روز دنیا عرضه نماید.

آنچه درX22 Pro در نگاه اول به چشم می آید تغییراتی شگرف در نمای بیرونی خودرو است. تغییرات صورت گرفته در جلوپنجره خودرو بر اساس زبان طراحی جدید محصولات مدیران خودرو است که  ظاهری جذابتر، مدرن تر و جوان پسندتر به  این خودرو بخشیده و نمای جلو را به کلی ارتقاء داده است.

از دیگر تغییرات نمای بیرونی خودرو میتوان به چراغ های جلو پرنور LED آن اشاره کرد که 2.7 برابر قویتر از چراغ های هالوژنیست و با بهره گیری از سنسور های نوری مدرن خود به صورت اتوماتیک در مواقع نیاز روشن می شود.

اما تغییرات ایکس22پرو در ظاهر بیرونی آن خلاصه نمی شود و شرکت مدیران خودرو در آپشن ها و تکنولوژی مورد استفاده در این خودرو نیز بروزرسانی هایی انجام داده است که از آن جمله میتوان به مانیتور مانیتور بزرگ لمسی این خودرو اشاره کرد که با اندازه 9 اینچی تمام نیاز راننده را برطرف کرده و میتوان گفت یکی از بزرگ ترین مانیتور های لمسی در بین رقیبان این خودرو است.

مانیتور 9 اینچی X22 Pro امکاناتی همچون مسیریابی را داراست و با توجه به دقت آن بهترین مسیر را به راننده پیشنهاد خواهد داد. از دیگر ویژگی های مانیتور ایکس22 پرو می توان به قابلیت اشتراک گذاری تصاویر موبایل بر روی مانیتور اشاره کرد که به راننده امکان میدهد تصویر صفحه نمایش گوشی موبایل خود را بر روی مانیتور مشاهده کرده و از نرم افزار های کاربردی موبایل و تماشای فیلم مورد علاقه خود لذت ببرند.

10

فیس لیفت ایکس22 پرو دارای تغییرات بیشتری همچون اتوهلد و EPB نیز می باشد .

دیدگاه تان را بنویسید