راه اندازی خط تولید سانگ یانگ رکستون جدید در ایران + قیمت و تصاویر

سرانجام پس از ماه ها خط تولید محصولات رکستون و تیوولی در یک شرکت داخلی راه‌ اندازی و نخستین خودروها تولید و روانه بازار شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سرانجام پس از ماه ها خط تولید محصولات رکستون و تیوولی در یک شرکت داخلی راه‌ اندازی و نخستین خودروها تولید و روانه بازار شد.

در روزهای گذشته فیلم ها و تصاویری از رکستون 2021 در فضای رسانه ای خودرو ایران منتشر شده است که نشان می دهد نورا موتور پارس موفق به تولید این خودرو در ایران شده است. بر اساس اطلاعات "پرشین خودرو" شرکت تولیدکننده محصولات سانگ یانگ در ایران به عنوان بازوی تولیدی رامک خودرو نماینده خودروساز کره ای در ایران فعالیت می کند.

 

سانگ یانگ رکستون جدید

بر اساس اطلاعات موثق، تعدادی خودروی رکستون در نورا موتور پارس تولید شده که قرار است تعهدات معوق رامک خودرو را تامین کند.

 

سانگ یانگ رکستون جدید

گویا نورا موتور پارس این محصول را با قیمت 2.5 میلیارد تومان واگذار خواهد کرد که با کسر سود مشارکت و تخفیف های ارائه شده رقمی در حدود 1.9 میلیارد تومان برای خریداران تمام می شود.

البته از چگونگی معادل سازی مبالغ پرداخت شده در سال 1397 توسط خریداران اطلاعی در دست نیست.

 

سانگ یانگ رکستون جدید

باید گفت که داستان تولید محصولات سانگ یانگ در نورا موتور پارس به همین جا ختم نمی شود چرا که تیوولی نیز در حال طی کردن مراحل تولید در این شرکت است. بطوریکه تیوولی در نسخه فیس لیفت معمولی و توربو نیز در نورا موتور پارس به صورت SKD تولید خواهد شد.

قیمتی که برای تیوولی فیس لیفت در نظر گرفته شده است احتمالا کمی بیش از یک میلیارد تومان خواهد بود.

رکستون جدید با "مدل 1400" در بازار آزاد با قیمتی در حدود 3.5 تا 4 میلیارد تومان قیمتگذاری میشود.

 

دیدگاه تان را بنویسید