معرفی بی ام و M۳ CS با امکانات منحصر به فرد

اکنون که بی ام و M ۳ و M ۴ جدید را به بازار عرضه کرده است، وقت آن است که نسخه‌های با عملکرد بالا بی ام و M ۳ CSL و M ۴ CS جدید را معرفی کنیم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، اگر بی ام و M۳ / M۴ استاندارد به اندازه کافی هیجان انگیز نیست، بی ام و اکنون برای شما یک سورپرایز ویژه دارد. طبق پستی در Bimmerpost.com، انتظار می‌رود خیلی زود بی ام و M۳ / M۴ با عملکرد بالا را ببینید.

بی ام و می‌فهمد که اتومبیل‌های M آن باید طیف گسترده‌ای از علاقه‌مندان را  به خود جذب کند، این طیف وسیع شامل افرادی می شود که به طور روزمره رانندگی می کنند یا علاقه شدید به سرعت بالا را دارند. اکنون که بی ام و M۳ و M۴ جدید را به بازار عرضه کرده است، وقت آن است که نسخه‌های با عملکرد بالا بی ام و M۳ CSL و M۴ CS جدید را معرفی کنیم.

بی ام و M۳ / M۴ فعلی و مدل‌های رقابتی ماشین‌های عملکردی بسیار چشمگیری هستند. بی ام و همچنین برای اولین بار چهار چرخ متحرک را با بی ام و M۳ / M۴ ارائه می‌دهد که این نسل را به متنوع‌ترین پیشنهاد بی ام و تبدیل کرده است. بی ام و M۳ / M۴ معمولی ۴۷۳ اسب بخار قدرت (۳۵۳ کیلووات) را ارائه می‌دهد که مدل‌های قدرتمندتر رقابتی از ۵۰۳ اسب بخار (۳۷۵ کیلووات) برخوردار هستند.

معرفی بی ام و M۳ CS همراه با چراغ‌های جلو منحصر به فرد، اما بدون گیربکس دستی

اگر این اعداد شما را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد، باید برای تأمین انرژی مورد نیاز منتظر بی ام و M۳ CSL یا بی ام و M۴ CS باشید. طبق Bimmerpost.com، بی ام و M۴ CS آینده ۵۴۰ اسب بخار (۴۰۳ کیلووات) نیرو می‌گیرد و از جعبه دنده اتوماتیک انحصاری استفاده می‌کند. CS همچنین مجموعه‌ای از فیبر کربن استاندارد، چراغ‌های جلو اختیاری بی ام و M به صورت استاندارد و صندلی‌های مسابقه‌ای اختیاری را ارائه خواهد داد.

معرفی بی ام و M۳ CS همراه با چراغ‌های جلو منحصر به فرد، اما بدون گیربکس دستی

بی ام و M۳ CSL در مورد مشخصات نهایی خود رمز و راز بیشتری دارد، اما انتظار داریم که بسیار شبیه به بی ام و M۴ CS باشد، زیرا این اتومبیل‌ها فقط با شمارش درب جدا می‌شوند. با توان خروجی ۵۴۰ اسب بخار (۴۰۳ کیلووات)، ما انتظار داریم بی ام و  M مهندسی زیادی را صرف کار در جهت هدایت این نیرو به شکل قابل استفاده برای مشتریانی کند که به دنبال عملکرد نهایی بی ام و هستند.

معرفی بی ام و M۳ CS همراه با چراغ‌های جلو منحصر به فرد، اما بدون گیربکس دستی

دیدگاه تان را بنویسید