معرفی سوپر اسپرت جدید بوگاتی شیرون+ مشخصات فنی و تصاویر

تصاویری از خودروی سوپر اسپرت جدید بوگاتی شیرون منتشر شده که زیبایی نسل جدید این خودرو را نمایش می‌دهد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، به نقل از موتور وان، خودروی بوگاتی شیرون سوپر اسپرت جدید معرفی شد. نسخه جدید این خودرو تجربه ترکیبی از سرعت و راحتی را به مصرف کنندگان ارائه خواهد داد.

این محصول جدید بوگاتی در کنار ارائه عملکردی جالب و قدرتمند، می‌تواند بالاترین سطح راحتی و رفاه را نیز ارائه دهد. این خودرو با دم کشیده اش از همان بدنه آیرودینامیک سوپر اسپرت ۳۰۰+ بهره می‌برد. این ویژگی باعث شد تا بوگاتی بتواند بال عقب شیرون را روی حالت حداکثر سرعت تنظیم کند و در عین حال، پایداری بالایی نیز داشته باشد. شایان ذکر است که این خودرو، از رینگ‌های پنج پره Y شکل بهره می‌برد.

مشخصات خودروی بوگاتی شیرون سوپر اسپرت جدید 

سوپر اسپرت جدید بوگاتی شیرون در سرعت قادر به رقابت با کوئنیگ زگ آگرا یا SSC تواتارا نخواهد بود، اما بدون شک رانندگی لذت‌بخش‌تری را نسبت به این دو خودرو ارائه خواهد کرد، چرا که مهندسان این شرکت تایر‌ها و سیستم تعلیق را بر اساس سرعت‌های پایین‌تری توسعه دادند. همچنین این خودرو می‌تواند ظرف مدت ۵.۸ ثانیه از صفر به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت و ظرف مدت ۱۲.۱ ثانیه نیز به سرعت ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

تصاویر و مشخصات فنی سوپر اسپرت جدید بوگاتی شیرون 2

 

بوگاتی برای اتاق این خودرو از چرم، آلومینیوم و ویژگی‌های لوکس دیگری استفاده کرده است تا این خودرو لوکس‌تر از قبل به نظر برسد. البته این خودرو از همان پیشرانه ۸ لیتری W۱۶ چهار توربو قبلی بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۶۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۶۰۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. البته این خودرو همانند نسخه قبلی قادر به رسیدن به سرعت ۴۸۰ کیلومتر بر ساعت نیست و بوگاتی به دلیل حفظ ایمنی حداکثر سرعت آن را به شکل الکترونیکی روی ۴۴۰ کیلومتر بر ساعت محدود کرده است.

تصاویر و مشخصات فنی سوپر اسپرت جدید بوگاتی شیرون 3

تصاویر و مشخصات فنی سوپر اسپرت جدید بوگاتی شیرون 6

دیدگاه تان را بنویسید