استاندار سیستان و بلوچستان گفت: محدودیت های سختگیرانه در پی روند افزایشی و وحشتناک کرونا در سیستان و بلوچستان اعمال می شود.

استاندار سیستان و بلوچستان اعلام کرد: محدودیت های سختگیرانه در پی روند افزایشی  و وحشتناک کرونا در سیستان و بلوچستان اعمال می شود.

به گزارش جماران، احمدعلی موهبتی در جلسه استانی امروز(سه شنبه یک تیرماه) ستاد مقابله با کرونا گفت: تمامی فرماندران هرگونه ورود و خروجی شهر خود را کنترل کنند و اتباع بیگانه هم از هیچ استانی اجازه ورود به استان را ندارند.

استاندار سیستان و بلوچستان تأکید کرد: منع تردد شبانه باید به صورت جدی اجرا شود و در شرایط حاضر همه سالن های مراسمات تعطیل و مراسم تقدیر و تشکر شوراها هم حتما باید تعطیل شود. ابلاغیه تعطیلی نمازهای جمعه و جماعت هم صادر و چهار راه رسولی زاهدان نیز تعطیل شود. 

وی افزود: چنانچه گزارشی در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به دادستانی اعلام شود حتی مسجدی هم باشد باید آن را پلمب کرد و با تمام صنوف متخلف برخورد جدی صورت گیرد.

موهبتی اظهار داشت: تمام بیمارستان ها در حالت آماده باش کامل هستند و باید برای تزریق واکسن در این استان رایزنی با وزارت بهداشت صورت بگیرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.