جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر دستگیری 15 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در سیستان و بلوچستان را اعلام کرد.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 15 نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و تجاوز به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و 19 فقره سرقت نیز کشف شد.

به گزارش جماران، سردار احمد طاهری گفت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به عنف در هفته گذشته ۱۵ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان،سراوان، هیرمند و چابهار با هماهنگی‌های قضایی این سارقان را در عملیات‌های مختلف دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی دستگیری این سارقان،۲ دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، ۱۱دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد به همراه تعدادی سلاح و مهمات و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۲ فقره سرقت مسلحانه خودرو، چهار فقره سرقت مسلحانه وجه نقد، یک فقره سرقت به عنف مغازه، ۲ فقره سرقت به عنف خودرو و ۱۰فقره سرقت به عنف وجه نقد و تلفن همراه اعتراف کردند.

سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی خاطرنشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.