مدیر پخش فرآورده های نفتی زاهدان از افتتاح اولین جایگاه سوخت CNG (سی ان جی)در زاهدان در آینده نزدیک خبر داد.

غلام محمد احمدی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: جایگاه سی ان جی واقع در خیابان انقلاب زاهدان، 88 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و دستگاه های اسپنسر آن باید نصب شود.

مدیر پخش فراورده های نفتی منطقه زاهدان گفت:با توجه به پیشرفت فیزیکی گازرسانی به مناطق مختلف شهر زاهدان جایگاه سی ان جی در آن مناطق پیش‌بینی شده است.

وی افزود: در حال حاضر جایگاه سی ان جی ایران واقع در خیابان انقلاب زاهدان با 88 درصد پیشرفت فیزیکی در دستور کار قرار گرفته و به زودی شرکت تهرانی پشتیبانی کننده آن جهت نصب تجهیزات، راه اندازی و تحویل ظرف چند روز آینده اقدام خواهد کرد.

این مسئول خاطر نشان کرد: یکی از دلایل تاخیر در راه‌اندازی این جایگاه عدم وجود نیروی متخصص  در استان برای نصب و راه اندازی تجهیزات است ازین رو شرکت طرف قرارداد باید اقدام به نصب و راه اندازی و تحویل کند و همین موضوع سبب تاخیر در آغاز فعالیت این جایگاه بود.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی زاهدان اذعان داشت: برای اتصال گاز به جایگاه، حدود 10ماه در انتظار شرکت گاز استان بودیم و حدود یک ماه است که گاز به جایگاه تزریق شده و به زودی شاهد راه اندازی اولین جایگاه CNG در زاهدان خواهیم بود.

وی در ادامه‌گفت: اقداماتی نظیر نقشه برداری به منظور راه‌اندازی جایگاه بعدی در زاهدان انجام شده  و مراحل اداری آن در حال انجام است و به زودی عملیات ساخت آن آغاز می شود.

احمدی عنوان کرد: با توجه به پیشرفت گازرسانی محلات زاهدان 5 جایگاه سی ان جی دیگر در این شهرستان  پیش‌بینی شده که طی یک فراخوان عمومی از واجدین شرایط برای ثبت نام دعوت شده است.

 بلوار جنت و بلوار بلوچستان ، حد فاصل مهرشهر _ ریل راه آهن تا میدان دکتر حسابی، بلوار جمهوری حد فاصل میدان دکتر حسابی تا میدان امام رضا علیه السلام ، بلوار پرستار حدفاصل خیابان یاس تا میدان تامین اجتماعی و ادامه مسیر در بلوار انقلاب تا محل تقاطع بلوار انقلاب و شهید فاضلی ،بلوار بقیه الله عجل الله تا میدان استاندارد و بلوار ۲۲ بهمن از میدان شهید نوروزی تا تقاطع خیابان ویلا و ادامه مسیر تا خیابان رضوان، 5 جایگاه پیش بینی شده در مناطق برخوردار از نعمت گاز در شهر زاهدان اشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به روند پیشرفت گازرسانی به محلات جایگاه های CNG دیگری نیز در سایر مناطق پیش بینی خواهد شد.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.