اخبار مرتبط

سرهنگ یداله ستوده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همزمان با این طرح بیش از 60 تیم پلیس راه به همراه 60 تیم ناجا در مسیرهای ارتباطی جنوب سیستان و بلوچستان مستقر شدند.
وی ادامه داد: پلیس راه با تمام امکانات و تجهیزات، برای کاهش تلفات و خسارات در جاده های جنوب سیستان و بلوچستان تلاش می کند.
فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کنترل محسوس و نامحسوس در جاده های اصلی و پرتردد و برخورد جدی با تخلفات حادثه ساز از جمله سرعت و سبقت غیرمجاز از مهمترین برنامه های پیش بینی شده در این طرح است.
وی تاکید کرد: داشتن سفرهای نوروزی ایمن و بدون هیچ حادثه ای متضمن همکاری مردم با پلیس و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی است.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی راههای ارتباطی دارای 2 قرارگاه پلیس راه و 2 اداره کل راه و شهرسازی در شمال به مرکزیت زاهدان و جنوب به مرکزیت ایرانشهر است که شهرستانهای شمالی و مرکزی شامل زابل، هیرمند، زهک، نیمروز، هامون، زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب سوران و مهرستان زیر پوشش قرارگاه شمال و شهرستانهای جنوبی ایرانشهر، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار زیرپوشش قرارگاه پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان قرار دارند.
7316**3213
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.