اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا مجتبی عسکری روز دوشنبه در نشستی که با حضور مسئولان منطقه زاهدان و جایگاه داران ناحیه مرکزی برگزار شد؛ بر لزوم همکاری بیشتر جایگاه داران در راستای آماده سازی شرایط میزبانی مناسب برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی تاکید کرد.
وی گفت: ورود کارت های مهاجر و سوختگیری در جایگاه های منطقه از جمله مشکلاتی است که باعث افزایش مصرف سوخت و شلوغی جایگاه ها می شود.
سرپرست منطقه نفتی زاهدان با اشاره به مشکلات پیش آمده در سیستان و بلوچستان به دلیل سوختگیری کارت های سوخت مهاجر افزود: طبق مقررات شرکت و مصوبات شورای تامین استان سوختگیری خودرو با کارت هوشمند سایر خودروها تخلف محسوب می شود و براساس حکم دادستانی، این کارت ها ابطال و مالکان آنها به مراجع قانونی معرفی خواهند شد.
به گزارش ایرنا آماده بکاربودن تجهیزات جایگاه ها، خرید به موقع، رعایت نکات ایمنی، نصب بنر خوش آمدگویی به مسافران نوروزی، حضور مالک جایگاه در محل عرضه و تکریم مراجعان از جمله برنامه های شرکت نفت منطقه زاهدان در ایام نوروز است.
شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، یکی از مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است که با 62 جایگاه عرضه سوخت، وظیفه تامین سوخت نواحی مرکزی (زاهدان)، زابل، خاش و سراوان در سیستان و بلوچستان را بر عهده دارد.
شهرستان های جنوبی استان شامل چابهار، کنارک، نیکشهر، سرباز، قصرقند، فنوج، بمپور و ایرانشهر تحت پوشش شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار هستند.
9923**3213
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.