اخبار مرتبط

در بخشی از این بیانیه ها آمده است: حادثه تلخ و تاسف بار تروریستی اتوبوس حامل سربازان وطن که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از دلاورمردان میهن اسلامی شد، را محکوم می کنیم.
وقوع این حادثه اندوهناک در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، نشان داد که نظام اسلامی ایران پس از چهار دهه از حیات افتخار آفرین خود همچنان مورد طمع و آماج اقدامات تروریستی دشمنان است.
دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی در این تلاش مذبوحانه سعی در ایجاد رعب و وحشت در بین هموطنان عزیز ما و خدشه دار کردن حس امنیت، اتحاد و انسجام ملی در میان ملت سرافراز ایران داشتند که قطعا دست انتقام ایران اسلامی طومار حیات این جنایتکاران را در هم خواهد پیچید.
دستگاههای مختلف اداری و نهادهای انقلابی از جمله شورای اسلامی سیستان و بلوچستان، دانشگاه آزاد اسلامی، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز با صدور بیانیه های جداگانه این حادثه تروریستی را محکوم کردند.
همچنین اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان، روابط عمومی دانشگاه زابل، شهردار زاهدان، اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی، راه آهن جنوب شرق، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در بیانیه های جدا این حادثه تروریستی را محکوم کردند و برای مجروحان حادثه از خداوند متعال شفای عاجل خواستند.
فرماندار زاهدان، فرمانداران شهرهای حوزه سیستان، فرماندار میرجاوه، فرماندار خاش، فرماندار دلگان، فرماندار ایرانشهر، فرمانداران سایر شهرستانهای استان، ائمه جمعه سراسر استان، اداره کل تبلغیات اسلامی استان و ادارات تابعه با صدور بیانیه های جداگانه و ارسال آنها به ایرنا این حادثه تروریستی را محکوم کردند.
اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان، فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعیت هلال احمر، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، فنی و حرفه ای، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز در پیام های جداگانه این حادثه تروریستی را محکوم کردند و برای خانواده های شهدا صبر وشکیبایی و برای مجروحان حادثه شفای عاجل از خداوند مسالت کردند.
سیل بیانیه ها و اطلاعیه ها در محکوم کردن این جنایت تروریستها از سوی قشرهای مختلف مردم، علما و ریش سفیدان طوایف شیعه و سنی سیستان و بلوچستان همچنان ادامه دارد.
9923 **6081
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.