اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدرضا تقوی روز پنجشنبه در نشست شورای زکات سیستان و بلوچستان و آیین تودیع و معارفه نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی این استان اظهار داشت: زکات امری ولاییست که زیر نظر ولی فقیه جمع آوری و به دست نیازمندان می رسد.
وی بیان کرد: اگر اقتصاد کشوری براساس کشاورزی شکل گیرد از استحکام بیشتری برخوردار خواهد بود و به دلیل درون گرا بودن آسیب های کمتری را نیز متحمل خواهد شد.
وی تاکید کرد: اقتصاد کشور باید مبتنی بر کشاورزی باشد زیرا این بخش از استحکام بیشتر و آسیب پذیری کمتری برخوردار است.
نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی اقتصاد کشاورزی را یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: برای تحقق اهداف باید کشاورزی خود را به علم و فناوری روز تجهیز و از هدرفت منابع در حوزه آب و خاک جلوگیری کرد.
وی با بیان اینکه داشتن جامعه سالم در گرو تغذیه سالم است گفت: تغذیه یکی از ارکان تمدنی زندگی سالم است.
حجت الاسلام تقوی کشاورزی را صحنه خداشناسی ذکر کرد و افزود: خاک یکی از ارزشمندترین نهاده هاست زیرا صدها قرن طول می‌کشد تا مجددا ایجاد شود.
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به دستاورد های انقلاب اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه گذشته در عرصه های مختلف به دستاوردهای مهمی دست یافته است.
وی برخورداری از رتبه پنجم تحصیل در جهان، افزایش تخلیه و بارگیری در بنادر کشور از 10 میلیون تن به افزون بر 200 میلیون تن، افزایش 24 برابری صنعت فولاد را از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد.
حجت الاسلام تقوی با بیان اینکه ایران 17 هزار شهید ترور را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است گفت: هیچ توطئه ای نمی تواند در اراده پولادین ملت بزرگ ایران در مسیر تحقق آرمانهایش خللی وارد کند.
به گزارش ایرنا در این مراسم از زحمات حجت الاسلام سید حسن مجد محمدی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان تقدیر و سید عبدالحسن سجادی به عنوان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی این استان معرفی شد.
7316**3213
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.