یادداشت پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

یادداشت؛

نقدی بر یک جمله قالیباف در مناظرات

قالیباف در نطق پایانی اش، عجیب ترین و بسی خطرناک ترین گزاره منظره چهارم را به زبان آورد! گزاره ای که طرح آن از سوی رییس فعلی مجلس شورای اسلامی (درصورت عدم پیروزی در انتخابات) می تواند مصداق یک تهدید جدی باشد. او با هدف قرار دادن انتخاب احتمالی پزشکیان به عنوان رییس جمهور، از بازگشت اخلال در حکمرانی مملکت! و تنش میان قوا و دولت با رهبری گفت!

محمدباقر قالیباف رییس بالفعل مجلس شورای اسلامی و کاندیدای بالقوه چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در چهارمین مناظره سعی داشت ضمن داشتن واکنش هایی به نقدهای چند روز گذشته محمدجواد ظریف و برخی فعالین منتسب به ستاد مسعود پزشکیان، از مهلکه منازعات سیاسی نامزدها فاصله بگیرد و مشغول تکرار وعده های اقتصادی اش باشد...

قالیباف در نطق پایانی اش، عجیب ترین و بسی خطرناک ترین گزاره منظره چهارم را به زبان آورد!

گزاره ای که طرح آن از سوی رییس فعلی مجلس شورای اسلامی (درصورت عدم پیروزی در انتخابات) می تواند مصداق یک تهدید جدی  باشد. او با هدف قرار دادن انتخاب احتمالی پزشکیان به عنوان رییس جمهور، از بازگشت اخلال در حکمرانی مملکت! و تنش میان قوا و دولت با رهبری گفت!

از نظر نگارنده، این جمله را شاید هرکدام از کاندیداها مجاز به بیان بودند، اما آقای قالیباف خیر! چرا؟

چون ایشان در حال حاضر رییس یکی از قوای سه گانه است و بیان آن می تواند مصداق تهدید باشد!

تهدید به چوب لای چرخ دولت احتمالی پزشکیان گذاشتن! و البته تعریض و پیشگویی از نظر رهبر انقلاب درباره این دولت.

این گزاره آقای قالیباف چه عمدا و چه سهوا بیان شده باشد، قطعا حامل پیام وحدت بخش، خدمت به مردم و پیشرفت کشور نیست و می تواند بسیار نگران کننده باشد!

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.