در عین احترام برای احساسات دینداران احترام و تلاش های مأموران انتظامی، نمی توان نسبت به برخی از آنچه به عنوان «مبارزه با بی حجابی» انجام می شود، ابراز نگرانی نکرد. بی تردید برخی از آنچه واقع می شود نه تنها به نفع حجاب تمام نخواهد شد، بلکه ممکن است دقیقا خلاف آنچه مد نظر است را واقع کند. امید است متصدیان اجرای این قانون به جوانب و حاشیه های آن همه توجه کنند.

واقعیت آن است که فراتر از مسأله عفاف، حجاب از مسلمات دینی است و هر گونه تخلف از این واجب فسق آشکار است. امر به معروف و نهی منکر نیز دارای مراتبی است و انجام آن وظیفه هر فرد حقیقی و هر نهاد حقوقی است.

اما در عین احترام برای احساسات دینداران احترام و تلاش های مأموران انتظامی، نمی توان نسبت به برخی از آنچه به عنوان «مبارزه با بی حجابی» انجام می شود، ابراز نگرانی نکرد. بی تردید برخی از آنچه واقع می شود نه تنها به نفع حجاب تمام نخواهد شد، بلکه ممکن است دقیقا خلاف آنچه مد نظر است را واقع کند. امید است متصدیان اجرای این قانون به جوانب و حاشیه های آن همه توجه کنند.

در این راستا، توئیت امروز جناب آقای فضائلی عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب مبنی بر «تذکر به برخی مسئولان به‌دلیل کارهای بی‌قاعده در حوزهٔ حجاب» نویدبخش کنترل این قبیل حواشی است. چرا که چند روزی بود تصاویر تلخ برخوردهای شدید میان بانوان محترم و مأموران پلیس در حال نشر در شبکه های اجتماعی بود. این اتفاقات در حالی رخ می داد که کشور به دلیل تقابل نظامی با رژیم صهیونیستی در حساس ترین شرایط سالهای اخیر قرار داشت و همدلی و انسجام ملی نیاز حیاتی چنین شرایطی است.

از این رو باید از دفتر رهبری بابت فهم درست شرایط کشور و ورود به هنگام به این موضوع که در صورت عدم مدیریت، می توانست مجددا ضربات مهلکی به اتحاد ملی بزند تشکر کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.