گفتگوی اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

در گفت و گو با جماران؛

عضو هیات رئیسه مجلس: مسأله اساسی ما وضعیت معیشتی مردم است

محسن پیرهادی عضو هیات رئیسه مجلس به جماران گفت: بنده فکر می‌کنم همان مسیری که امام تعیین کردند، طی می‌شود. اما در مورد اینکه چقدر توانسته‌ایم در مصادیق موفق شویم باید گفت، در برخی از مسائل توانستیم موفق باشیم اما در برخی موضوعات هم نتوانستیم به موفقیت برسیم.

پایگاه خبری جماران؛ محسن پیرهادی نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه مجلس امروز در ۴۵ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی به خبرنگار جماران در خصوص مهم‌ترین دغدغه مسئولان در مقابل مردم گفت:موضوعات ما کم نیست؛ همچون مسائل اساسی که مورد مطالبه مردم از جمله مسائل معیشتی و اقتصادی است که در طی این سال‌ها مردم در مضیقه بودند و فشار گرانی و قیمت‌هایی که نمی‌توانند با توجه به این شرایط سفره خودشان را تامین کنند. اما غیر از معیشت موضوعات دیگری را نیز داریم که مورد مطالبه جامعه بوده. مانند گرانی مسکن، خودرو، فضای مجازی و اینترنت که ان شاءالله مجلس آینده بتواند در حد توان خود مطالبات مردم را دنبال کند و با آن نیازهای اساسی مردم بتواند جزو مسائل اصلی نمایندگان شود. یعنی ما فاصله‌ای که با نیاز‌های جامعه وجود دارد را نداشته باشیم و مجلسی باشد که به نوعی وکیل واقعی مردم باشد و مطالبات واقعی آنان را در مجلس فریاد بزند و چه در حوزه قانون‌گذاری و چه در حوزه نظارت پیگیری‌های لازم را داشته باشد.

عضو هیات رییسه مجلس در پاسخ به این سوال که آیا امروز بعد از گذشت ۴۵ سال آنچه امام در ابتدای انقلاب مدنظر داشت محقق شده است؟ گفت: به عنوان جواب قطعی نمیتوان گفت، اما بنده فکر می‌کنم همان مسیری که امام تعیین کردند، طی می‌شود. اما در مورد اینکه چقدر توانسته‌ایم در مصادیق موفق شویم باید گفت، در برخی از مسائل توانستیم موفق باشیم اما در برخی موضوعات هم نتوانستیم به موفقیت برسیم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.