گفتگوی اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

در گفت و گو با جماران؛

ذوالنوری، نایب رییس مجلس: مهم ترین مشکل مردم ما، معیشت و اقتصاد است

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی به جماران گفت: وضعیت ما، نسبت به آن چه که قبلا بودیم و راهی که بعدا رفتیم، دنیا را متحیر کرده است. اما نسبت به آنچه که در شأن مردم ما و متناسب با اهداف انقلاب است، راه نرفته‌ی طولانی‌ را در پیش داریم که باید با همت بلند آن را طی کرد.

نائب رئیس مجلس گفت:  وضعیت ما، نسبت به آن چه که قبلا بودیم و راهی که بعدا رفتیم، دنیا را متحیر کرده است. اما نسبت به آنچه که در شأن مردم ما و متناسب با اهداف انقلاب است، راه نرفته‌ی طولانی‌ را در پیش داریم که باید با همت بلند آن را طی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری در آستانه ۴۵ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در خصوص دغدغه مسئولان در برابر مردم به خبرنگار جماران: گفت: اولین مورد باید تداوم مسیری که حضرت امام تعیین کردند و پشت سر مقام معظم رهبری قرار گرفتن است و مورد دوم بحث معیشت مردم است که امروز مهم ترین مشکل مردم ما، معیشت و اقتصاد است که در ادامه این مجلس، خط کاری مجلس آینده باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره اینکه آنچه امام در ابتدای انقلاب مدنظر داشتند تا امروز چقدر محقق شده است؟ گفت: وضعیت ما، نسبت به آن چه که قبلا بودیم و راهی که بعدا رفتیم، دنیا را متحیر کرده است. اما نسبت به آنچه که در شأن مردم ما و متناسب با اهداف انقلاب است، راه نرفته‌ی طولانی‌ را در پیش داریم که باید با همت بلند آن را طی کرد.

ذالنوری در پاسخ به این سوال که با گذشت ۴۵ سال چه نمره‌ای را به مردم و مسئولان می‌دهد، گفت: به مردم نمره‌ی ۱۰۰ از ۱۰۰ را می‌دهم و به مسئولان نمره‌ی ۷۰ از ۱۰۰ در نظر بنده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.