پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

در دیدار دست‌اندرکاران همایش بزرگداشت آیت‌الله ناصری دولت‌آبادی؛

رهبر انقلاب: برای انتقال معارف باید جهات متعددی ازجمله ذائقه مخاطبان در جامعه لحاظ شود

رهبر انقلاب، آیت‌الله ناصری را صاحب نَفَسِ گرم، اخلاص و روح متصل به الطاف الهی دانست و گفت: کلام آن شخصیت بزرگ به دلیل صفا و معنویت، همچون آب روانی در دلها جاری می‌شد اما اکنون برای انتقال سخنان و معارف ایشان باید جهات متعددی ازجمله ذائقه مخاطبان در جامعه و همچنین اتقان مطالب و استفاده از ادبیات فاخر در انتقال مفاهیم، لحاظ شود.

به گزارش جماران؛ متن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری همایش بزرگداشت مرحوم آیت‌الله ناصری که در تاریخ سه‌شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ برگزار شده بود، صبح امروز در محل برگزاری همایش در قم منتشر شد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار، آیت‌الله ناصری را صاحب نَفَسِ گرم، اخلاص و روح متصل به الطاف الهی دانست و گفت: کلام آن شخصیت بزرگ به دلیل صفا و معنویت، همچون آب روانی در دلها جاری می‌شد اما اکنون برای انتقال سخنان و معارف ایشان باید جهات متعددی ازجمله ذائقه مخاطبان در جامعه و همچنین اتقان مطالب و استفاده از ادبیات فاخر در انتقال مفاهیم، لحاظ شود.

رهبر انقلاب، با تاکید براینکه مرحوم آیت‌الله ناصری عنصری مغتنم و نعمتی بزرگ به‌ویژه برای مردم اصفهان بود، اظهار امیدواری کردند امثال آن مرحوم تربیت و زمینه رشد آنها فراهم شود و در نهایت مفیدِ برای مردم قرار گیرند.

 

رهبر انقلاب (2)

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.