پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

رئیس کمیته روابط بین الملل خانه احزاب ایران خبر داد:

همایش «بررسی قراردادهای راهبردی ایران با چین و روسیه» دوباره لغو شد

طبق توضیحات کواکبیان رئیس کمیته روابط بین الملل خانه احزاب ایران، ​وزارت کشور علیرغم قول مساعد قبلی به دلایل نامعلوم یک بار دیگر از واگذاری سالن استنکاف ورزید و همایش «بررسی قرارداد های راهبردی ایران با چین و روسیه» لغو شد.

به گزارش جماران؛ به نقل از مردم سالاری، مصطفی کواکبیان طی گفتگویی کوتاه از لغو مجدد همایش «بررسی قرارداد های راهبردی ایران با چین و روسیه» خبر داد.

رئیس کمیته روابط بین الملل خانه احزاب ایران گفت: همایش مذکور قرار بود پنجشنبه هفته گذشته (۱۴۰۱/۳/۱۹) در سالن وزارت کشور برگزار شود که علیرغم هماهنگی های قبلی به ما گفته شد واگذاری سالن به دلیل برگزاری سمینار فرمانداران امکان پذیر نیست و لذا قول مساعد داده شد که فردا (۱۴۰۱/۳/۲۶) همایش مذکور در وزارت کشور برگزار شود. اما متاسفانه در آخرین ساعات اداری امروز چهارشنبه (۱۴۰۱/۳/۲۵) به ما گفته شد برگزاری همایش خانه احزاب ایران در وزارت کشور باز هم امکان پذیر نیست.

 البته به ما پیشنهاد شد شما می توانید همایش را در یکی از سالن های مربوط به شهرداری تهران برگزار نمایید که اعضای کمیته روابط بین الملل خانه احزاب ایران چنین پیشنهادی را رد کردند.

لذا در اینجا ضمن عذرخواهی از دبیران کل احزاب و سخنرانان فراکسیون‌های اصولگرا، مستقلین و اصلاح طلب خانه احزاب ایران و همچنین اصحاب رسانه و به ویژه مدعوین و کارشناسان محترم وزارت خارجه، امیدوارم دولت جناب آقای رئیسی و وزیر کشور پاسخگوی چنین برخوردهایی با احزاب کشور باشند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.