بهزاد نبوی رئیس جبهۀ اصلاحات ایران در پیامی ویدیویی گفت: اگر مردم در صحنه آمدند، هم در انتخابات شورا برنده‌ایم و هم در انتخابات ریاست‌جمهوری مانع تحقق سناریوی طراحی‌شده خواهیم شد.

به گزارش جماران؛ بهزاد نبوی طی یک پیام ویدئویی خطاب به مردم اظهار کرد: علیرغم اینکه کاندیداهای قوی‌تر ما را ممکن است رد صلاحیت کرده باشند اما در حوزه شوراها ما به اندازه کافی کاندیدا داریم.

وی با بیان اینکه هر جا مردم در انتخابات حضور پیدا نکردند، ما شکست خوردیم، افزود: هدف ما از دعوت مردم برای حضور در پای صندوق های رای، پیروزی خودمان در انتخابات نیست بلکه ما برای نجات ایران می‌گوییم در انتخابات شرکت کنید؛ برای اینکه کشور دچار سرنوشتی نشود که بعدا هیچ کدام از ما راه برگشتی نداشته باشیم و افسوس بخوریم که چرا آن موقع که می‌شد جلوی خطر را گرفت، این کار را نکردیم.

رییس جبهه اصلاحات ایران تصریح کرد: اگر مردم به صحنه بیایند ما هم در انتخابات شوراها برنده‌ایم و هم در انتخابات ریاست جمهوری مانع تحقق سناریوی طراحی شده خواهیم شد. بنابراین از فعالان سیاسی تقاضا می‌کنم که تا جای ممکن مردم را پای صندوق رای بیاورند. مردم به هرکس که می‌خواهند رای دهند ولی پای صندوق بیایند.

وی، ردصلاحیت‌ها در انتخابات ۱۴۰۰ را یادآور شد و گفت: مردم عزیز ما باید بدانند وقتی نهادهای مرتبط با نظارت بر انتخابات و همه طیفی که مخالف حضور مردم در صحنه هستند به روش‌های مستقیم و غیرمستقیم مردم را تشویق به حضور نیافتن در پای صندوق‌ها می کنند ما باید براساس برهان خلف، پای صندوق‌های رای بیاییم و مانع تحقق اهدافی شویم که به زیان ملک و مردم است.

حجم ویدیو: 34.66M | مدت زمان ویدیو: 00:02:19
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.