مرحوم مهندس سید مرتضی طباطبایی، فرزند آیت الله العظمی سید محمدباقر سلطانی(ره)، برادر مرحوم سید صادق طباطبایی، خواهرزاده امام موسی صدر و همچنین شهردار اسبق تهران، در اولین روز ماه مبارک رمضان و بعد از یک دوره بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش جماران؛ متن پیام های تسلیت در پی درگذشت مهندس سید مرتضی طباطبایی در پی می آید:

 

تسلیت سید هادی خامنه ای:

 

انالله و انا الیه راجعون

جناب حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی

مصیبت فقدان دایی بزرگوارتان مرحوم مهندس مرتضی طباطبایی را صمیمانه به جنابعالی و همه بازماندگان در بیت شریف امام خمینی و خاندان معزز طباطبایی و خاندان معظم صدر تسلیت می‌گویم.

از خداوند متعال برای شما و همه بستگان صبر و سلامتی و برای آن مرحوم غفران الهی و همنشینی با اجداد طاهرینش را مسئلت دارم.

سیدهادی خامنه‌ای

 

***

 

إنالله و إناالیه راجعون

سرکار خانم "دکتر فاطمه طباطبایی"

درگذشت برادر ارجمندتان، جناب آقای "مهندس مرتضی طباطبایی" که آراسته به صفای باطن و حامل کمالات اخلاقی به ارث رسیده از پدر و اجداد طاهرینش بود، موجب تأسف و تأثر گردید.

اینجانب این مصیبت را به سرکار عالی و همسر مکرمه آن مرحوم سرکار خانم فرشته اعرابی و اخوان محترم و جمیع بازماندگان در بیت شریف امام خمینی و خاندان معزز طباطبایی و خاندان معظم صدر تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن عزیز سعید رحمت واسعه مسئلت دارم.

"سیدهادی خامنه‌ای"

 

آیت الله موسوی خوئینی:

 

بسمه تعالی 

سرکار خانم دکتر فاطمه طباطبائی 

مصیبت درگذشت دردناک برادر گرامی  مرحوم مهندس سید مرتضی طباطبائی را به جنابعالی تسلیت می گویم .

رحمت بی پایان الهی را برای آن مرحوم و صبر و اجر برای شما و دیگر بازماندگان از درگاه خداوند مسئلت دارم .

تسلیت و همدردی اینجانب را به همه عزیزان مصیبت دیده بویژه همسر گرامی شان ابلاغ فرمائید . 

سید محمد موسوی خوئینی 

۲۵/۱/۱۴۰۰

 

تسلیت خانواده شهیدان رحمانی:

آیت الله آقای حاج سیدحسن خمینی

سلام علیکم

ضایعه درگذشت آقای مهندس مرتضی طباطبایی را به جنابعالی و خاندان شریف طباطبایی سلطانی بویژه خانم دکتر فاطمه طباطبایی و اخوان محترم تسلیت گفته، علو درجات آن عزیز سفرکرده و شکیبایی خانواده گرامی؛ سرکار علیه خانم فرشته اعرابی و فرزندان برومند آقایان سید عمادالدین و سیدحسین طباطبایی را از خداوند منان خواستاریم.

خانواده شهیدان رحمانی

 

تسلیت حسین علایی:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج سید حسن خمینی

با تأسف فراوان ضایعه درگذشت دایی گرامی تان جناب آقای مهندس مرتضی طباطبایی را به جنابعالی و والده مکرمه تسلیت عرض می کنم.

از خداوند متعال برای ایشان، رحمت واسعه و برای جنابعالی، والده ماجده و خاندان معزی، صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. 

 

اسحاق جهانگیری:

معاون اول رییس جمهوری در پیامی به حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی درگذشت دایی وی را تسلیت گفت.

اسحاق جهانگیری روز چهارشنبه در پیامی به حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی به مناسبت درگذشت دایی وی سید مرتضی طباطبایی نوشت: درگذشت دایی ارجمندتان سید مرتضی طباطبایی موجب تاسف و تاثر شد.

جهانگیری در این پیام این مصیبت را به وی و والده مکرمه فاطمه طباطبایی و خانواده آن مرحوم صمیمانه تسلیت گفت و از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان گرامی صبر و اجر مسالت کرد.

 

سید احمد حسینی:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

آیت  الله سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام(س)

با سلام وتحیت؛

درگذشت آقای مهندس سید مرتضی طباطبایی دایی ارجمند جنابعالی باعث تاثر وتاسف فراوان گردید.

این مصیبت را خدمت حضرتعالی ،مادر گرانقدرتان سرکار خانم دکتر طباطبایی ، اخوان مکرم حجت الاسلام والمسلمین آقا سید یاسر وحجت الاسلام والمسلمین آقا سید علی ،همسر گرامی ایشان، خاندان مکرم حضرت امام ومرحوم آیت الله العظمی طباطبایی(ره) تسلیت عرض نموده،از خداوند سبحان برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی وبرای بازماندگان وبستگان محترم صبری جمیل مسالت می نمایم.

سید احمد حسینی

مسئول کمیته امور جوانان،دانشگاهیان وفرهنگیان ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام

 

سرپرست، معاونین، مدیران و کارکنان موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س):

 

آیت الله سید حسن خمینی دامت برکاته

ارتحال دایی بزرگوارتان مرحوم مهندس سید مرتضی طباطبایی را خدمت جنابعالی تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت و رضوان الهی و حشر با اجداد طاهرین شان و برای حضرتعالی و سایر وابستگان محترم صبر و اجر ،مسئلت می نمایم 

 

سرکار خانم دکتر فاطمه طباطبایی

رحلت اخوی گرانقدرتان مرحوم مهندس سید مرتضی طباطبایی را  حضور تان تسلیت گفته و برای شما و سایر وابستگان گرامی و داغدار صبر و اجر و برای آن مرحوم ،رضوان و رضای الهی را مسئلت می نمایم

 

سرپرست، معاونین، مدیران و کارکنان موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)

 

 

تسلیت محمدرضا عارف به سید حسن خمینی 

در پی درگذشت مهندس مرتضی طباطبایی ،رئیس بنیاد امید ایرانیان در پیامی این ضایعه را به حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی تسلیت گفت. 

متن این پیام به شرح زیر است:

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید حسن خمینی 

درگذشت انسانی شریف ، وارسته، متدین و خدوم جناب آقای مهندس مرتضی طباطبایی موجب تاثر و تالم خاطر شد.

درگذشت ایشان  را که از خانواده معزز بیت امام هستند به جنابعالی ،والده محترم و بستگان داغدار تسلیت عرض می کنم. برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال علو درجات و حشر با اولیا الله و برای جنابعالی و بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسالت دارم. 

محمدرضا عارف

 

تسلیت آذری جهرمی به سید حسن خمینی در پی درگذشت سید مرتضی طباطبایی

وزیر ارتباطات در پیامی نوشت:

ما أَصابَ مِنْ مُصِیبَةٍ إِلَّا بِإِذْنِ اللَّهِ وَ مَنْ یُؤْمِنْ بِاللَّهِ یَهْدِ قَلْبَهُ وَ اللَّهُ بِکُلِّ شَیْ‌ءٍ عَلِیمٌ «11»

بدانید که هیچ رنج و مصیبتی به شما نرسد مگر به فرمان خدا و هر که به خدا ایمان آورد خدا دلش را به مقام رضا و تسلیم هدایت کند و خدا بر همه عالم آگاه است (سوره تغابن/ آیه ی 11)

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای حاج سید حسن خمینی تولیت محترم حرم مطهر امام خمینی (ره)

سلام علیکم

بی شک انتساب به خاندانی اصیل و نام آور، خود دستمایه ی حضوری پویا و مستمر در عرصه های ماندگاری است که آیندگان در جای جای تاریخ از آن یاد می کنند؛ مبارزه علیه رژیم پهلوی، همسنگری شیرمردانی همچون چمران بزرگ در جبهه های مقاومت و درخشش در عرصه های خدمت رسانی و ...، همه و همه نتیجه ی پرورش چنین مکتبی است.

بدین وسیله درگذشت دایی محترمتان مرحوم مهندس سید مرتضی طباطبایی را به جناب عالی، والده ی گرامی و همسر بزرگوار ایشان که از نوادگان امام راحل هستند، تسلیت عرض نموده و از پیشگاه خداوند متعال همنشینی وی با اجداد طاهرینش را خواهانم.

محمد جواد آذری جهرمی

 

پیام تسلیت بیت مرحوم آیت الله شیخ نصرالله شاه آبادى

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُون‌»

حضرت حجة الاسلام والمسلمین آقای حاج سید حسن خمینی (دام عزه)

مصیبت درگذشت سلالة السادات آقای  مهندس سید مرتضی طباطبایی (ره) را به جنابعالی و سرکار والده مکرمه خانم دکتر طباطبایی و اخوان معظم حضرات آقایان: حاج سید یاسر خمینی و حاج سید علی خمینی و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده غفران و رحمت برای آن مرحوم و صبر و اجر برای بازماندگان از خداوند متعال خواستاریم.

١ / رمضان المبارک

بیت مرحوم آیت الله آقای حاج شیخ نصرالله شاه آبادى (طاب ثراه)

 

تسلیت سید محمد خاتمی به سید حسن خمینی

بسم الله الرحمان الرحیم

آیت الله جناب حاج سید حسن آقا خمینی

▪️درگذشت تاسف برانگیز دایی گرامی تان جناب سید مرتضی طباطبایی را به جنابعالی و برادران بزرگوارتان حاج یاسر و حاج سید علی آقا تسلیت می گویم و از پیشگاه حضرت حق برای آن فقید سعید آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسالت می کنم.

عمرتان دراز و ایام عزت مستدام باد

سید محمد خاتمی۱۴۰۰/۰۱/۲۶

 

 

پیام تسلیت بیت مرحوم آیت الله العظمی صانعی (قدس سرّه) در پی درگذشت مرحوم مهندس مرتضی طباطبائی

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

سرکار خانم دکتر فاطمه طباطبائی (دام توفیقها)

درگذشت سلالة السادات مرحوم مغفور مهندس مرتضی طباطبائی (رحمة الله علیه) موجب تأسف و تأثر گردید. ضمن عرض تسلیت خدمت حضرتعالی، همسر مکرمه شان، آقا زادگان، بیت شریف حضرت آیت الله العظمی سلطانی طباطبائی(قدس سرّه الشریف) خصوصاً آیت الله حاج سید حسن خمینی (دام عزّه)، برای آن مرحوم حشر با اجداد طاهرینش و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل را خواستارم.

قم المقدسة- - 26 فروردین١٤00- دوم رمضان المبارک ١٤٤٢

بیت مرحوم آیت الله العظمی صانعی (قدس سرّه)

فخرالدین صانعی

 

پیام تسلیت آیت الله نورمفیدی به سید حسن خمینی

بسمه تعالی

حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید حسن خمینی دامت افاضاته

خبر درگذشت مرحوم آقای مهندس سید مرتضی طباطبایی موجب تاثر و تالم گردید.

اینجانب مصیب وارده را به جنابعالی و بیت شریف مرحوم آیت الله سلطانی طباطبایی بویژه والده مکرمه سرکار خانم فاطمه طباطبایی، همسر، فرزندان و اخوان آن مرحوم و نیز برادران گرانقدرتان و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سید کاظم نورمفیدی

 

پیام تسلیت  محمدرضا تابش به سید حسن خمینی

 

حضرت آیت الله جناب آقای حاج سید حسن خمینی زید عزه

درگذشت مهندس سیدمرتضی طباطبایی، دایی متدین، شریف و خدومتان، موجب تاثر و تاسف گردید.

این مصیبت را خدمت جنابعالی، بیوت معزز عزادار و کلیه بستگان تسلیت عرض می نمایم و از خداوند مسئلت دارم تا در این ماه پرفضیلت، روح آن مرحوم را از رحمت بیکران خویش متنعم گرداند.

با احترام-محمدرضا تابش

 

پیام تسلیت محسن غرویان

 

انا لله و انا الیه راجعون

حضور محترم آیت الله سید حسن خمینی (دام عزه)

در آغاز ماه مبارک رمضان، بدین وسیله ارتحال دایی بزرگوارتان مرحوم مهندس سید مرتضی طباطبایی را خدمت جنابعالی و مادر بزرگوارتان سرکار خانم طباطبایی تسلیت عرض می کنم و از خداوند منان برای آن فقید سعید علو درجات و برای کلیه بازماندگان صبر و اجر آرزو مندم.

قم-محسن غرویان

 

تسلیت حسین عرب به سید حسن خمینی

 

بسم الله الر حمن الرحیم

جناب ایت الله اقای حاج سید حسن خمینی دام عمره وتوفیقه۰

درگذشت دائی گرامی تان مرحوم سید مرتض طباطایی را به شما و والده مکرمه واخوان محترم وهمه بستگان از بیوت امام خمینی وسلطانی طباطبایی وصدر تسلیت عرض نموده برای ان عزیز سفرکرده غفران الهی وحشر با اجداد طاهرینشان وبرای بازماندگان صبر واجر جمیل وجزیل وسلامتی وطول عمرازدرگاه حضرت حق خواستارم 

۱۴۰۰/۱/۲۶

حسین عرب

 

پیام تسلیت معصومه ابتکار

 

سرکار خانم فرشته اعرابی 

سرکارخانم فاطمه طباطبایی

حضرت آیت الله سید حسن خمینی 

سلام‌علیکم 

از بابت مصیبت وارده عرض تسلیت دارم . انشالله روح ایشان قرین رحمت واسعه الهی باشد و خداوند به خانواده محترم صبر و اجر عطا فرماید. 

معصومه ابتکار

 

پیام های تسلیت موسوی لاری به دکتر فاطمه طباطبایی و سید حسن خمینی

 

سرکار خانم دکتر فاطمه طباطبایی با نهایت تأثر درگذشت برادر گرامی تان شادروان مهندسی سید مرتضی طباطبایی ،که از نیکان واخیار  پرورش یافته در بیت فقاهت و مرجعیت ،بیت شریف سلطانی طباطبایی ،ومنتسب به بیت رفیع موسوی خمینی  واز مدیران شایسته نظام اسلامی بود به سرکار عالی و همه بستگان  وباز ماندگان تسلیت وتعزیت عرض نموده غفران ورحمت الهی برای آن فقید سعید وصبر جمیل و اجر جزیل برای جمیع بازماند گان از خدای بزرگ خواستارم 

سید عبدالواحد موسوی لاری

 

 یادگار  گرامی حضرت امام آیةالله حاج سید حسن آقا خمینی  درگذشت  انسان خدوم و شایسته دایی مکرمتان شادروان مهندس سید مرتضی طباطبایی به حضرت مستطاب عالی واخوان بزرگوار حجج اسلام آقایان حاج سید یاسر و حاج سید علی وجمیع منتسبان بیت شریف سلطانی طباطبایی و موسوی خمینی تسلیت وتعزیت عرض مینمایم غفران و رحمت بیکران الهی برای ان مرحوم واجرصابران برای همه باز ماندگان از خدای بزرگ خواهانم

سید عبدالواحد موسوی لاری

 

پیام تسلیت سید محمدعلی ابطحی

 

 سرکار خانم فاطمه طباطبایی

درگذشت برادر عزیز و دوست داشتنی، برادر گرامی ام جناب آقای آقا مرتضى طباطبایی را خدمت شما وبرادران گرامی تسلیت می گویم.

پدر بزرگوار جنابعالی از استوانه های بزرگ فقاهت بودند و علاقه واحترام خاص امام خمینی به شما وخانواده محترمتان از افتخارات بزرگ است.

همچنان که فرزندان تاثیر گذار جنابعالی و به خصوص آیه الله حاج سید حسن خمینی سرمایه های بزرگ نظام و انقلاب مردم هستند.

مرحوم آقا مرتضى طباطبایی در طول زندگی پربرکت خود، به خصوص در ایام مدیریت شهرداری تهران خدمات زیادی کردند.

این مصیبت را خدمت شما و برادار عزیزتان وهمسر و فرزندان آن مرحوم تسلیت گفته وبقاء عمر شما را از خداوند خواهانم.

سید محمدعلى ابطحی

فروردین ۱۴۰۰

 

پیام تسلیت آیت‌الله‌العظمی حسینی زنجانی به حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن خمینی

باسمه تعالی

حضرت مستطاب حجةالاسلام‌والمسلمین آقای حاج سید حسن خمینی دام‌عزه؛

سلام علیکم و رحمة الله. بدین وسیله مصیبت وارده درگذشت دایی ارجمندتان نجل فقیه بزرگوار مرحوم آیة‌الله سلطانی طباطبایی (طاب‌ثراه) را تسلیت عرض می‌نمایم. خداوند سبحان جلت‌عظمته، آن مرحوم را با اجداد طاهرینش محشور فرماید و بازماندگان را مشمول صبر و اجر خود قرار دهد. بمنه و کرمه

محمد الحسینی الموسوی الزنجانی

۲۶ فروردین ۱۴۰۰

 

سید جعفر  موسوی:

برادر عزیز وارجمند علامه حضرت ایت الله حاج سید حسن اقا خمینی وحجج اسلام اقای حاج اقا یاسر وحاج سید علی اقا خمینی دامت توفیقاتهم

در گذشت غم انگیز و جانگداز  انسان وارسته و بزرگوار فقید سعید مرحوم اقای مهندس سید مرتضی طباطبایی را خدمت شما همسر وفرزندان  گرامی و سایر بستگان داغدار و بیوت شریف حضرت امام و سلطانی تسلیت عرض می نمایم و از در گاه حضرت حق غفران ورحمت واسعه الهی برای آن مرحوم وصبر اجر برای کلیه بازماندگان داغدار خواهانم

سید جعفر  موسوی

 

پیام تسلیت فرزندان آیت الله جلالی خمینی به سید حسن خمینی

محضر محترم حضرت آیت الله حاج حسن آقا خمینی  زید عزه

پس از سلام در گذشت مرحوم مغفور سید مرتضی طباطبایی دایی محترم حضرتعالی را تسلیت عرض نموده از خداوند متعال برای آن مرحوم رضوا ن ورحمت الهی  و برای جنابعالی و بیت معظم صبر و اجر خواستاریم

 محمد رضا جلالی خمینی  مهدی جلالی خمینی

 

 پیام های تسلیت آیت الله قائم مقامی به دکتر فاطمه طباطبایی و سید حسن خمینی

 

هوالحی

 سرکار خانم دکتر فاطمه طباطبایی (زید عزّها)

احتراماً مصیبت فقدان اخوی مکرم جناب آقای مهندس سید مرتضی طباطبایی را به جنابعالی که الحمدلله از توفیقات وافری در بسط و ترویج اندیشه های عرفانی ، خصوصاً مَدرَس عرفانی امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) برخوردارید، تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و به فضل الهی امید دارم که آن مرحوم در "ضیافت خاص الهی" بار یافته و با موالیان طاهرین (سلام ‌‌‌‌‌‌‌‌‌الله علیهم اجمعین) محشور گردد. 

از حضرت أحدیت برای جنابعالی و همه بازماندگان و خاندان محترم صبر و أجر مسئلت دارم.

 

سید عباس حسینی قائم مقامی 

جمعه ۲۷--۱-۱۴۰۰ = ۳ رمضان المبارک ۱۴۴۲

 

هوالحی

 

جناب آیت الله سید حسن خمینی ( زید عزّه )

سلام علیکم؛ مصیبت فقدان دایی مکرم جناب آقای مهندس سید مرتضی طباطبایی را به جنابعالی که از ذخائر ارزشمند حوزه و جامعه اسلامی می باشید و از خصائل علمی و اخلاقی دو بیت معظّم برخوردارید،  تسلیت عرض می نمایم و در ایام ضیافت الهی از حضرت أحدیت برای آن مرحوم علو درجات و حشر با موالیان طاهرین (سلام الله علیهم اجمعین) و برای کلیه بازماندگان و خاندان محترم ، صبر و اجر مسئلت دارم.

 و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

 

سید عباس حسینی قائم مقامی 

جمعه ۲۷ - ۱- ۱۴۰۰ = ۳ رمضان المبارک ۱۴۴۲

 

 

تسلیت مهدی کروبی به دکتر فاطمه طباطبایی و سید حسن خمینی

متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی بدین شرح است:

سرکار خانم دکتر فاطمه طباطبایی

خبر درگذشت برادر گرامی تان آقای سید مرتضی طباطبایی فرزند استاد بزرگوارم مرحوم حضرت آیت الله العظمی سلطانی طباطبایی موجب تاسف و تاثری شد.

این ضایعه را به جنابعالی و دیگر وابستگان محترم خانواده معزز طباطبایی و همچنین بیت حضرت امام به ویژه آیت الله سید حسن خمینی تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت الهی و برای شما و دیگر بازماندگان صبری جمیل مسئلت می کنم.

مهدی کروبی

 

پیام تسلیت سیّد محمّدکاظم خوانساری

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اناّلله واناّالیه راجعون

برادرعزیز و بزرگوار، جناب مستطاب آیه الله آقای حاج سیّدحسن خمینی دامت برکاته

بعدالسلام والتحیّه

درگذشت تاُثربرانگیز دائی معزّزتان مرحوم مغفور آقای مهندس مرتضی طباطبائی رحمه الله علیه نجل ارجمند اسوه تقوی،استادالفقهاء مرحوم آیه الله العظمی حاج سیّدمحمّدباقر سلطانی طباطبائی اعلی الله مقامه، درطلیعه ماه ضیافه الله موجب تالم گردید.

بدین وسیله مراتب تاُثر و هم دردی خود راخدمت حضرت مستطاب عالی، سرکارخانم فاضله والده گرامی، برادران عزیز آن مرحوم آقایان دکتر جواد و دکتر عبدالحسین طباطبائی و نیز اخوان فرهیخته حجج الاسلام و المسلمین آقایان حاج سیّد یاسر و حاج سیّدعلی خمینی زیدعزّهما تقدیم، ضمن آرزوی صبر و اجر جزیل برای تمامی بازماندگان ارجمند، رحمت ومغفرت واسعهُ الهی و علّودرجات عزیز از دست رفته را از درگاه حضرت احدیّت مسالت می نمایم، ادام الله عزّکم.

سیّدمحمّدکاظم خوانساری

 

پیام تسلیت حسینعلی امیری

 

انا لله و انا الیه راجعون 

حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید حسن خمینی(دام عزه العالی)

سلام علیکم

خبر درگذشت دایی عزیز و بزرگواران مرحوم سید مرتضی طباطبایی موجب تاثر و تالم گردید.

اینجانب مصیبت وارده را خدمت جنابعالی، مادر گرانقدر سرکار خانم دکتر طباطبایی، اخوان مکرم حجت الاسلام والمسلمین آقا سید یاسر و حجت الاسلام والمسلمین آقا سید علی، همسر گرامی ایشان، خاندان مکرم حضرت امام و مرحوم آیت الله العظمی طباطبایی(ره) تسلیت عرض نموده، از خداوند سبحان جل و علا برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان و بستگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می نمایم.

حسینعلی امیری

معاون امور مجلس رئیس جمهور

 

تسلیت سید علی اکبر محتشمی پور به سید حسن خمینی 

بسمه تعالى

إنّالله وإنّاإلیه راجعون 

مصیبت رحلت دایی محترم مهندس مرتضى طباطبایی که از همکاران خوب من در دوران وزارت کشور بود را خدمت حضرتعالی، والده ماجده و اخوان و همه بستگان آن مرحوم تسلیت عرض می کنم و از خدای متعال غفران ورحمت واسعه برای ایشان و صبر و اجر برای بازماندگان مسئلت می نمایم

نجف اشرف 

سید علی اکبر محتشمی پور

 

تکمیل می شود...

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.