روحانی رییس جمهوری در مراسم بزرگذاشت روز زن با بیان اینکه زنان در تعیین سرنوشت آینده کشور و جامعه ما، همپای مردان هستند، تاکید کرد: «در هر انتخاباتی اگر زنان تصمیم بگیرند و وارد صحنه شوند، منتخب آنها پیروز می شود».

به گزارش جماران؛ رئیس جمهور با بیان اینکه مکتب، مرام و اعتقاد ما، جایگاه برتری برای مرد قائل نیست و برتری در تقوی، علم، کار وکوشش و جهاد است، تاکید کرد که دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای ارتقاء بیش از پیش جایگاه زنان در جامعه انجام داده به گونه ای که امروز 25 درصد مدیریت های میانی و عالی در اختیار خانم ها است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر سه شنبه با تبریک میلاد با سعادت دخت گرامی پیامبر اسلام(ص) و روز زن و مادر، اظهارداشت: زنان منشاء خیرات و برکات در جامعه هستند و بی تردید خداوند جامعه انسانی را به گونه ای آفریده که زنان و مردان مکمل یکدیگرند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه "زنان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی داشتند و انقلاب نیز نقش مهمی در فعالیت و طی مسیر تعالی زنان داشته و دارد"، گفت: حق گرفتنی است و زنان حقشان را در انقلاب اسلامی بازستاندند و امروز زنان در تعیین سرنوشت آینده کشور و جامعه ما، همپای مردان هستند و بی تردید در هر انتخاباتی اگر زنان تصمیم بگیرند و وارد صحنه  شوند، منتخب آنها پیروز می شود.

خبر تکمیل می شود...

حجم ویدیو: 2.35M | مدت زمان ویدیو: 00:01:16
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.