اخبار مرتبط

وزارت امور خارجه ایران اعلام کرده است: «شکنجه نظام مند جزیی از دی.ان.ای (بن مایه) رژیم صهیونیستی است و اسرائیل یک رژیم صهیونیستی خشونت طلب با سیاست سنتی شکنجه تا حد مرگ فلسطینی های بیگناه است.»

به گزارش جماران، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در رشته توئیتی به مناسبت روز قدس نوشت: «رژیم صهیونیستی اسرائیل در ذات خود یک ماشین کشتار انسان ها است که بدون هیچ ضابطه و قانونی جان فلسطینی ها را می گیرد و آن ها را قربانی می کند. رزان النجار ۲۰ ساله یک نیروی امدادی داوطلب از باریکه غزه بود که در سال ۲۰۱۸ میلادی مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست داد. نیروهای بی رحم اسرائیلی او را از عمد مورد هدف قرار دادند.

رژیم آپارتاید اسرائیل تجربه عظیمی در هدف قرار دادن کودکان بیگناه فلسطینی دارد. تمامی کودکان شهید غیرمسلح بوده و صرفا در جستجوی آزادی و عدالت بودند، اما بدون هیچ قاعده ای از سوی نیروهای اسرائیلی هدف گلوله قرار گرفتند. این مثالی شنیع از جنایت جنگی است.

زنان و کودکان فلسطینی درد کشیده و در بند اسارت، قربانیان اصلی قساوت رژیم صهیونیستی اسرائیل هستند. آن ها در حالی که بدون هرگونه توجیهی به صورت دسته جمعی در بازداشتگاه های اسرائیلی نگهداری می شوند، به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به صورت دوره ای شکنجه می شوند. آن ها سریعا باید آزاد شوند.

شکنجه نظام مند جزیی از دی.ان.ای (بن مایه) رژیم صهیونیستی است و اسرائیل یک رژیم صهیونیستی خشونت طلب با سیاست سنتی شکنجه تا حد مرگ فلسطینی های بیگناه است. شکنجه نظام مند اسرائیل در مغایرت با هر حقوق، حتی حقوق بدوی و همچنین حقوق بنیادین بشر است. این یک اقدام بربریتی و سبعانه است.

اشغالگری به مثابه بن مایه اسرائیل آپارتاید است. با این حال، نسل جوان تر فلسطین به اندازه کافی شجاع است که دیگر اشغالگری را تحمل نکند. عهد تمیمی یک فعال ۱۹ ساله ای است که الگوی جنبش ملی آزادسازی اراضی است.»

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.