وزیر کشور که در بدو ورود بە فرودگاە سنندج اعلام کرد پیگیر سند توسعە استان و میزان پیشرفت آن است، در اولین گام لز برنامه های خود در سنندج ازآخرین مراحل احداث مجموعه ورزشی ۲۲ گولان سنندج بازدید و همچنین روند اجرای پروژه اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی و احداث تقاطع غیر همسطح توحید در سنندج را از نزدیک مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش جماران، رحمانی فضلی ضمن تبریک هفته وحدت با بیان اینکه مدیران استان در چند سال گذشته سند توسعه استان را دنبال کرده اند، گفت؛ در سفر به کردستان میزان پیشرفت سند توسعه استان بررسی خواهد شد و برخی موانع آن نیز پیگیری و برای آن تصمیم گیری خواهد شد.

وی ادامه داد؛ در این سفر علاوه بر بررسی برخی مشکلات استان در حوزه های مختلف ، دیدارهایی نیز با اقشار مختلف مردم خواهیم داشت و در جلساتی که تدارک دیده شده است موضوعات مختلفی را بررسی وبرای آن تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

وزیر کشور در اولین گام از برنامه های خود در سنندج ازآخرین مراحل احداث مجموعه ورزشی ۲۲ گولان سنندج بازدید و در گفتگو با مهندسان و عوامل این پروژه، شرایط فعلی را با بازدید قبلی خود از پروژه ارزیابی و بر پایان کار پروژه تأکید کرد.
دکتر رحمانی فضلی در گام بعدی، با حضور در بلوار کردستان، روند اجرای پروژه اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی و احداث تقاطع غیر همسطح توحید در سنندج را از نزدیک مورد ارزیابی قرار داد.

وزیر کشور همچنین در بازدید میدانی در جریان مشکلات و روند پیشرفت کانال جمع آوری و هدایت آب های سطحی بلوار کردستان شهر سنندج قرار گرفت و در گفتگو با عوامل این پروژه، ضمن خدا قوت گوئی، بر اجرای پروژه برابر زمان بندی پبش بینی شده تاکید کرد.

​گفتنی است؛ این دو پروژه، جزو طرحهای اولویت دار برای مردم استان و شهر سنندج است که در دولت تدبیر وامید و با تزریق اعتبارات مناسب ساخت واجرای آنها سرعت گرفته است.
رحمانی فضلی در بازدید نخست، سالن ورزشی شش هزار نفری گولان سنندج را از طرحهای قابل توجه و اساسی در توسعه ورزش ذکر کرد وافزود؛ این پروژه با دارا بودن امکانات مناسب و به روز در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

پروژه بلوار کردستان نیز از دیگر طرحهایی است که نقشی حائز اهمیت در کاهش و روان سازی ترافیک شهر سنندج خواهد داشت و وزیر کشور نیز بر اتمام هرچه سریعتر آن تاکید کرد.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.