پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

نامه وارده/ در حاشیه اظهارات متناقض سخنگوی دولت و رییس دفتر رییس جمهور؛

چرا صدای واحد از دولت شنیده نمی شود؟

درپی اظهارات متفاوت و متناقض برخی اعضای دولت درخصوص مساله ورود خانواده ها و زنان به استادیوم، یکی از مخاطبان جماران طی نامه ای از این موضوع انتقاد کرد.

به گزارش جماران، متن این نامه به شرح زیر است:   همزمان با انتشار اظهارات علی ربیعی، سخنگوی دولت و اعلام موضع دولت درباره ماجرای ورود زنان به استادیوم های ورزشی مبنی با مهیا بودن زیرساخت ها و تلاش برای وقوع این امر محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور در اظهاراتی جداگانه گفت:«حضور زنان در ورزشگاه‌ها با فضای فعلی به مصلحت نیست./مهر»

 خانم لعیا جنیدی معاون حقوقی رییس جمهور نیز در همین خصوص گفت: «سلب حق معنایی ندارد و دولت هم همین موضع را دارد و معتقد است که باید از این مساله حمایت کنیم. دولت تاکنون چند مرتبه شرایط را فراهم کرده است/پاد»

 فارغ از ارزرشگذاری بر موضوع ورود زنان و خانواده ها به ورزشگاه ها بالاخره بایستی مشخص شود که موضع دولت قرار است از سوی چه کسی اعلام شودچرا که اصلا زیبنده نیست که از درون دولت صداهای مختلف شنیده شود.

 به نظر می رسد دولت پیش از این موضوع بایستی زیرساخت های خود در درون کابینه را فراهم کند چراکه نبود زیرساخت های بدیهی و لازم در درون دولت بیش از موضوع نبود زیرساخت ها برای ورود خانواده ها به استادیوم به چشم  می آید در نتیجه دولت نیازمند آن است لااقل تکلیف خودش را با اعضایش مشخص کند/جماران

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.