life

"اپلیکیشن"، صنعتی همچنان رو به رشد است و امروز کمتر تلفن همراهی را می توان یافت که یک یا چند اپ روی آن نصب نشده باشد.

کسانی که اپلیکیشن می سازند، الزاماً افراد فنی و متخصص علوم رایانه ای نیستند. متخصصان صرفاً پیاده کننده ایده های شما خواهند بود و این شما هستید که تمام مراحل ایده پردازی، طراحی جزئیات، علمیات اجرایی و کابری اپ، تعیین مدل درآمدی، تبلیغات و سایر امور مربوط به اپلیکیشن را انجام خواهید داد.

اما چگونه؟ این سوال مهمی است چرا که این صنعت در عین جذاب و عمدتاً کم خرج بودن، بسیار پر ریسک هست و اپلیکیشن های زیادی متحمل شکست شده و نتوانسته اند به درآمدزایی برسند.

چاد مورتا، در کتاب "امپراطوری اپ" توضیحات کامل و کابردی درباره اپلیکیشن از صفر تا صد می دهد به طوری که یک فرد غیرمتخصص نیز می تواند از آن به سادگی استفاده کند و در اندیشه راه اندازی کسب و کاری مبتنی بر اپ باشد.امروزه در جهان و نیز در ایران خودمان افراد زیادی با ساخت اپلیکیشن به موفقیت های زیادی دست یافته و درآمدهای خوبی کسب کرده اند. گسترش روز افزودن تلفن های همراه و افزایش سرعت اینترنت از مهم ترین عوامل رشد صنعت اپ است و پیش بینی می شود این روند همچنان ادامه یابد.

بنابراین پیشنهاد می کنیم کتاب 256 صفحه ای امپراطوری اپ را بخوانید. شاید در خلال کتاب ایده های جذابی به ذهن تان برسد و در پایان آن، کار و کسب خودتان را شروع کنید و سریع تر از آن چه می پنداشتید به ثروت و موفقیت برسید.

کتاب امپراطوری اپ را می توانید از این لینک تهیه کنید.
همچنین نسخه صوتی کتاب را نیز می توانید از این لینک تهیه نمایید.
توجه:
اگر لینکی معرفی می کنیم صرفاً جهت سهولت در یافتن و تهیه کتاب است؛ مستحضر باشید که برای معرفی و دادن لینک، با هیچ ناشر، کتابفروشی یا فروشگاهی قرارداد و توافق مالی نداریم.

پیشنهاد) این مطلب را از دست ندهید:
 چگونه وارد صنعت پر درآمد "اپلیکیشن" شوم و پول دربیاورم؟ (راهنمای عملی به زبان ساده) www.savadezendegi.com
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1163101 منبع: savadezendegi.com
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ