آیت الله سید محمد شاهچراغی روز پنجشنبه در دیدار سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با وی که در دفتر امام جمعه سمنان برگزار شد افزود: مهم‌ترین دغدغه مردم ولایی استان سمنان کم‌آبی است و رئیس‌جمهوری هرچه سریع‌تر وعده‌هایی که در این ارتباط به مردم سمنان داد را محقق کند.

وی خاطر نشان کرد: اگر مشکل کم‌آبی در استان سمنان برطرف شود دیگر هیچ مشکلی باقی نمی‌ماند و دیگر دغدغه‌ها به واسطه تامین آب برطرف می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان اضافه کرد: استان سمنان تشنه است و رفع چالش کم‌آبی اولویت مهم دولت باشد.

تفکیک جنسیتی در برگزاری کنسرت‌ها لحاظ شود

امام جمعه سمنان گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طرح تفکیک جنسیتی در برگزاری کنسرت‌ها برای مقابله با هرگونه آسیب اجتماعی را لحاظ کند.

شاهچراغی ادامه داد: کنسرت‌ها برای زنان و مردان جدا برگزار شود و برگزاری مختلط کنسرت‌ها دغدغه بسیاری از مردم است.

وی اضافه کرد: برگزاری کنسرت به صورت مختلط نشاط اجتماعی نیست بلکه گناه است و باید از ایجاد و زمینه‌سازی گناه دوری کرد.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: از به کارگیری روحانیان در مسئولیت‌ مدیرکلی فرهنگ و ارشاد استان ها پرهیز شود چرا که اگر مقام مسئولی در لباس روحانیت اشتباهی انجام دهد جایگاه مقام روحانیت زیر سئوال می رود.

امام جمعه سمنان گفت: از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می خواهم که در انتخاب مدیران دقت داشته باشد و روحانیان با توجه به مقدس بودن لباسی که بر تن دارند مسئولیت نگیرند.

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز پنجشنبه در سفری یک روزه به منظور شرکت در چند برنامه فرهنگی به استان سمنان سفر کرده است.
حضور در شهرستان مهدیشهر و شرکت در جشنواره منطقه‌ای فرهنگی و گردشگری ایل سنگسر و حضور در اختتامیه جشنواره تئاتر استان سمنان و دیدار با تعدادی از هنرمندان و اصحاب فرهنگ استان در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.