اگر اهل یوگا هستید به این کشورها سفر کنید+تصاویر

اگر اهل سفر و یوگا هستید، ما ۵ مقصد مناسب را برای سفر شما معرفی می‌کنیم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، اگر از علاقه‎مندان به یوگا هستید و دوست دارید در کنار سفر خود از طبیعت و جاذبه‌های دیدنی لذت ببرید و به فعالیت مورد علاقه خود نیز بپردازید، پنج مقصد مناسب را برای سفر شما معرفی می‌کنیم:

نپال

نپال کشوری منحصر به فرد در زمینه یوگا و محبوب‌ترین نقطه برای یوگا دوستان به شمار می رود. این کشور علاوه بر جذابیت‌ها و طبیعتی که دارد، مجموعه‌ای باورنکردنی از موسسات خاص یوگا را در خود جای داده است.

نپال

هند

کشور هند، به خصوص شهر ریشیکش آن، مهد یوگای جهان نامیده شده است. در سفر به این کشور علاوه بر بازدید از جاذبه‌های دیدنی و فرهنگ مردمان آن می‌توانید از یوگا لذت ببرید. همچنین می‌توانید در کلاس‌ها و کارگاه‌های یوگا شرکت کنید که علاوه بر اینکه تجربه‌ای فراموش نشدنی است، بسیار هم کم هزینه‌ است.هند

استرالیا

استرالیا علاوه بر جذابیت‌های خود، میزبان همه‌ زیبایی‌هایی به شمار می رود که آن را به مکانی مناسب برای یوگا تبدیل می‌کند. سواحل زیبا و تفریحات آبی، جنگل و افراد شاد و آرام از جذابیت‌های دیگر این کشور است.

استرلیا

کاستاریکا

کاستاریکا نه تنها سواحل خیره‌کننده و منظره اقیانوس را در خود جای داده؛ بلکه از جنگل‌ های وسیعی برخوردار است که باعث ایجاد محیطی خارق العاده برای تمرین یوگا شده است.

کاستاریکا

تایلند

اگرچه تایلند به سواحل زیبا، غواصی، جشن‌ها و مسابقاتش معروف است؛ اما مقصد مسافرتی محبوب برای  یوگادوستان هم به شمار می‌رود. مکان‌های بسیار خوبی برای شرکت در کلاس‌های یوگا در این کشور وجود دارد.

تایلند

دیدگاه تان را بنویسید