sport

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:در نیمه اول غافلگیر شدیم و تیم حریف به خوبی تاکتیک خوبی اتخاذ کرده بود.

جی پلاس، مهدی تارتار بعد از پیروزی 2 بر یک مقابل نساجی مازندران در نشست خبری گفت: بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول غافلگیر شدیم.تیم حریف به خوبی تاکتیک خوبی اتخاذ کرده بود و دوست داشت از فضای پشت مدافعان ما استفاده کند. با توجه به اینکه ما می‌خواستیم برنده باشیم و تیم ‌مان جلو بازی می‌کرد و یک گل خوردیم و یکی دو گل دیگر باید گل می‌خوردیم. خیلی متزلزل بودیم. بین نیمه بازیکنان را توجیه کردیم و فهمیدیم چطور حریف می‌خواهد به ما ضربه بزند.

وی افزود: در نیمه دوم بازی کاملا تحت کنترل موقعیت خاصی به حریف ندادیم. کاملا مسلط بودیم. جا دارد خسته نباشید به هر  دو تیم‌ می‌گویم. از تک تک بازیکنان‌ تیم خودمان هم تشکر می‌کنم.

سرمربی پیکان در مورد حضور در رتبه چهارم جدول و دو برد متوالی و تعویض‌های خوبش عنوان کرد: یک مربی در نیمه دوم امیدیش به تعویض‌هایش است این کار خوب من نیست کار خوب بازیکنان تعویضی است. بازیکنانم می‌دانند اسم‌ها بازی نمی‌کنند کیفیت در تمرین و مسابقه بازیکنان است و تنها کاری که می‌توانم انجام دهم این است که  عدالت را به عنوان مربی تیم اجرا می‌کنیم در این دو بازی اخیر تعویضی‌‌های ما خیلی خوب کار کردند.

وی تاکید کرد: پاداش بازیکنان تعویضی به اندازه بازیکنان ثابت است هیچ وقت نگفته‌ام بازیکن ذخیره. بازیکنانی که کمتر بازی می‌کنند به اندازه بازیکنانی است که از ابتدا بازی می‌کنند پاداش دارند. باید از هیات مدیره باشگاه تشکر ویژه‌ای داشته باشم و در راس مهندس مقیمی مدیرعامل کارخانه. قبل از بازی تمام قول‌هایی که داده بودند را عمل کردند و در نتیجه تاثیرگذار بودند. امیدوارم این روند را با همین نتیجه ادامه بدهیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1490491
ارسال نظر

موضوعات داغ