سید موسی احمدلو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح حذف قبوض کاغذی، به منظور کاهش هزینه‌ها، تسریع در پرداخت توسط مشترکان، تسهیل و توسعه خدمات الکترونیک، ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مشترکان و کاهش مراجعات مردمی انجام می شود.

وی تاکید کرد: این طرح از پایان ماه جاری اجرا می شود و پس از آن هیچ قبض کاغذی صادر نخواهد شد.

 مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در حال حاضر شماره تلفن بیش از ۷۰ درصد مشترکان این شرکت جمع آوری و در سامانه ثبت شده که هزینه مصرفی آنها با پیامک ارسال می شود.

احمدلو یادآوری کرد: در مرحله نخست طرح حذف قبض کاغذی، مشترکان می‌توانند شماره اشتراک (شماره اشتراک *۱) خود را به سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۱۹۴ به زبان انگلیسی ارسال کنند.

وی ادامه داد: با استفاده از سرویس‌ پیامکی، وب سایت و یا مراجعه مامور برای قرائت کنتورگاز، شماره همراه مشترکان جمع آوری می شود.

 مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: علاوه بر این مشترکان این شرکت می توانند با مراجعـه به صفحـه اول سایت اینترنتـی شرکـت ملـی گـاز به آدرسwww.nigc.ir  و یا سـایت www.nigc-zanjan.ir و کلیک بر روی تصویر " حذف قبوض" اقدامات لازم را انجام دهند.
احمدلوتاکید کرد: صرفه‌جویی در مصرف کاغذ، صیانت از جنگل‌ها و منابع طبیعی، حفظ محیط زیست و کاهش هزینه‌های چاپ و توزیع قبض را از دیگر اهداف این طرح ملی برشمرد.
به گزارش ایرنا، شرکت گاز استان زنجان ۳۴۱ هزار مشترک دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.