نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان، پیام مشترکی به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز صادر کردند.

متن این پیام که روز یکشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت با فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان «سیزدهم آبان، روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ما است» آغاز شده است.

در ادامه آمده است: ۱۳ آبان هرسال به پاس مجاهدت و تلاش دانش‌آموزان و دانشجویان این مرز و بوم در مقابله با استبداد و استکبار که بیش از چهار دهه بر ملت ایران سایه افکنده، روز ملی مبارزه با استکبار نام گرفته است.

مردم با بصیرت و هوشیار ایران همواره در طول تاریخ این کشور در برابر ظلم و توطئه‌های بیگانگان، ایستادگی نموده و با توکل به خدا، اتکا به قدرت عظیم مردم و رهبری فرزانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب به شکست استکبار جهانی، مبادرت ورزیدند و با حضور گسترده خود، اُبهت پوشالی آمریکای جنایتکار و سایر ابرقدرت‌های مستبد دنیا را در هم شکستند.

ایشان تصریح کردند: امروز نیز ملت آگاه، بابصیرت و همیشه در صحنه ایران برای حفظ آرمان‌های انقلاب و پیروی از راه شهیدان در یوم‌الله ۱۳ آبان به میدان می‌آیند تا بار دیگر عظمت خود را به رخ جهانیان بکشند.

در پایان این پیام عنوان شده است: تمامی مدیران و مسئولان نیز همراه و همدل با مردم در این روز بزرگ به ندای رهبر فرزانه، لبیک گفته و همه توان خود را برای خدمت شایسته به ملت به کار خواهند گرفت تا ایران اسلامی آبادتر در مسیر توسعه و بالندگی پیش برود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.