مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: سازمان ملی استاندارد ایران، بسته حمایتی، برای فضای کسب و کار دارد.

 

داوود کارگرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در سال رونق تولید و به منظور حمایت از تولید ملی و تسهیل کسب و کار سازمان ملی استاندارد ایران، بسته حمایتی، برای فضای کسب و کار و واردات مواد اولیه و حد واسط مورد نیاز واحدهای تولیدی را تسهیل کرده است.

 

این مسئول ادامه داد: بسته حمایتی تسهیل فضای کسب و کار و حمایت از واردات مواد اولیه و تجهزات مورد نیاز واحدهای تولیدی، با استناد قوانین و مقررات موضوعه کشور از جمله قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، قانون رفع موانع تولید، صادرات و واردات، تدوین و اجرایی شده است.

 

وی افزود: این بسته حمایتی با تاکید بر قابلیت ردیابی و به منظور حصول اطمینان از اصالت، ایمنی و سلامت کالاها و نیز تسهیل در واردات مواد اولیه و حد واسط مورد نیاز واحدهای تولیدی، تهیه و تنظیم شده و اجرایی شدن این قانون، منجر به رونق تولید خواهد شد.

 

مدیرکل استاندارد استان زنجان، تسهیل در فرآیند ثبت کالاهای وارداتی، تسهیل و تسریع در واردات مواد اولیه، تسهیل در واردات واحدهای تولیدی نمونه ملی، تسهیل در فرآیند صادرات کالا و تسهیل در واردات کالاهای که به کشور وارد می‌شوند را، از جمله مفاد این بسته حمایتی برشمرد.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.