اخبار مرتبط

استاندار زنجان از برگزاری نمایشگاه تکنولوژی نوین در زنجان با حضور شرکت های دانش بنیان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، فتح‌الله حقیقی در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد: مشکلات مربوط به بخش خصوصی در استان زنجان به وزاری مربوطه منتقل شده است.

استاندار زنجان از برگزاری جلسه‌ای با بانک‌ها به منظور پیگیری مشکلات بخش خصوصی خبر داد و گفت: در این زمینه رایزنی هایی هم با دولت انجام شده است.

مقام عالی استان بر ضرورت تشکیل هیات اندیشه ورز در استان زنجان برای بررسی موضوعات مربوطه اشاره کرد و گفت: این هیات متشکل از مدیران، تجار و پژوهشگران دانشگاهی خواهد بود.

حقیقی با اشاره به تفویض اختیارات انجام شده به استانداران افزود: همین موضوع می تواند به حل برخی از این مشکلات بیانجامد.

وی بر ضرورت تعیین تکلیف خاک انگوران تاکید کرد و گفت: در راستای حل مشکل واحدهای تولیدی تشکیل پنجره واحد و استفاده از ظرفیت های این حوزه لازم است.

استاندار زنجان ادامه داد: در کنار وضعیت سیاسی موجود در این زمینه، تحریم ها هم به افزایش مشکلات در این حوزه منجر شده است.

مقام عالی استان به تلاش دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی از طرق مختلف اشاره کرد و گفت: برای خروج از این مشکلات باید به دنبال راهکار باشیم.

وی با یادآوری اینکه به دنبال برگزاری نمایشگاه تکنولوژی نوین در استان هستیم، ادامه داد: در این زمینه از ظرفیت شرکت های دانش بنیان هم استفاده خواهد شد.

حقیقی همچنین به تعیین تکلیف پسماندهای روی در زنجان اشاره کرد و گفت: 7 میلیون تن پسماند دپو شده در زنجان به نفع مردم تعیین تکلیف خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.