اخبار مرتبط

جواد یوسفی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش برف سنگین و کولاک شدید سه شنبه/ ششم فروردین / موجب بسته شدن راه های روستایی در شهرستان های زنجان، ماهنشان، سلطانیه و ایجرود شد.
وی یادآور شد: تعداد جاده های مسدود شده بر اثر این شرایط جوی بیان شده 45 راه روستایی بود که هم اکنون 9 راه روستایی در شهرستان های زنجان، ماهنشان و سلطانیه بسته است.
این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر راهداران برای باگشایی راه های روستایی مسدودی عازم شده اند که تا ظهر امروز تردد در آنها برقرار می شود.
وی تاکید کرد: رانندگان از ترددهای غیرضروری و شبانه در مسیرهای کوهستانی و روستایی به جد خودداری و خودروهای خود را مجهز به تجهیزات ایمنی، گرمایشی و زنجیرچرخ کنند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان خاطرنشان کرد: هموطنان می توانند برای اطلاع از وضعیت راه های استان با سامانه 1816 در تماس باشند.
به گزارش ایرنا، مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به 31 سامانه ثبت تخلف عبور و مرور در جاده های شریانی شامل آزادراه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین و مسیرهای ترانزیت، 37 دوربین نظارتی و 68 دستگاه تردد شمار در همه مسیرهای ارتباطی استان فعال است.
استان زنجان پنج هزارو 840 کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، 200 کیلومتر آزاد راه، 113 کیلومتر بزرگراه، 342 کیلومتر راه اصلی، 974 کیلومتر راه فرعی و 4 هزار و 211 کیلومتر نیز راه روستایی است.
6505/8068
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.