مطالبات کارگران هفت تپه روز چهارشنبه ۱۵ مرداد از سوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌شود.

نماینده مردم شوش در مجلس گفت: مطالبات کارگران هفت تپه روز چهارشنبه ۱۵ مرداد از سوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌شود.

به گزارش جماران، محمدکعب عمیر عصر شنبه در نشست بررسی مسایل و مشکلات کارگران کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در شوش افزود: علاوه بر پرداخت سه ماه حقوق معوقه مهمترین مطالبه کارگران هفت تپه بررسی نحوه واگذاری این شرکت به بخش خصوصی است که این موضوع با حضور رییس مجلس در نشست روز چهارشنبه پیگیری خواهد شد.

 وی با بیان اینکه مطالبات کارگران هفت تپه باحضورمسولان ذیربط استان خوزستان و شهرستان همچنین پایتخت پیگیری می‌شوند، افزود: کارگران هفت تپه ۴۸ روز است که در هوای داغ خوزستان با تجمع پیگیر مطالبات صنفی خود هستند و امروز به اتفاق سه نفر از اعضای کمیسیون اصل ۹۰ پای درد دل آنها نشستیم. 

کعب عمیر پرداخت سه ماه حقوق معوقه، حق بیمه تامین اجتماعی و کشت نیشکر را از مطالبات کارگران هفت تپه برشمرد و گفت: برنامه بلندمدتی که برای این شرکت پیگیریم بحث حاکمیت است که درهیات رییسه مجلس درخصوص آن تصمیم گیری نهایی خواهدشد تا شرکت ازاصل ۴۴ خارج و به صاحبان و مالکان واقعی آن که دلسوز شرکت هستند، واگذار شود.

احمد نادری عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس نیز گفت: مطالبات وخواسته‌های کارگران هفت تپه به حق هستند چراکه آنها پرداخت حقوق، بیمه و واگذاری شرکت به دولت یا مالکان با لیاقت را مطالبه می‌کنند.

وی افزود: این شرکت سهم بسیار زیادی در تولید شکر داشته و و اگذاری آن اشتباه بوده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.