به گزارش ایرنا مجید جلالی جمعه شب در نشست خبری پس از دیدار مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: وقتی به عقب برمی‌گردم و به بازی با شهرخودرو و سپاهان نگاه می‌کنم، نحوه این باخت‌ها خیلی برای من تلخ است.

وی افزود: امروز نحوه بازی ما به گونه ای نبود که بخواهیم بازنده باشیم. روی ضربه ایستگاهی ۲ نفر را پشت محوطه جریمه گذاشتیم که مقابل شوت بازیکن حریف بایستند اما متاسفانه روی یک اشتباه گل می‌خوریم و این مسئله خیلی برای من سخت است. شبانه‌روز کار می‌کنیم و در هر بازی با توان حداکثری وارد میدان می‌شویم، اما با اشتباهات خیلی پیش پا افتاده می‌بازیم. من که نمی‌توانم کنترل توپ را به بازیکن یاد بدهم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: افراد مختلفی از جمله روانشناس را کنار تیم آورده‌ام و شبانه‌روز کار می‌کنند تا تیم وضعیت بهتری پیدا کند. دیگر چه کار باید انجام بدهیم؟ بارها در تمرینات به بازیکنانم گفتم وقتی شما کرنر می‌زنید، آنها سعی خواهند کرد روی ضدحمله گل بزنند و درست به همان شکل گل خوردیم.

جلالی در مورد اینکه چرا تیمش نتیجه نمی‌گیرد افزود: ما روی خیلی مسائل از جمله ضربات ایستگاهی‌ برنامه داشتیم، اما شما هیچ وقت نمی‌توانید بیش از ظرفیت تیم به بازیکنان فشار آورید. ما نمی‌توانیم کار پیچیده انجام بدهیم و باید با کارهای ساده پیش برویم.

وی ادامه داد: بازیکن حریف پیراهن بازیکن ما را در محوطه جریمه کشید، اما داور مسابقه عکس‌العملی نداشت. من از داور این بازی ناراضی هستم. این را هم به کمیته داوران می‌گویم. اینکه داوران هر سوتی می‌زنند و بازیکنان به سمت او می‌روند، یک تاکتیک است، این اتفاقات روی داوران جوان تازه کار تأثیر می‌گذارد و نمی‌توانند قضاوت منصفانه‌ای داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر با بیان اینکه تیمش نیاز به ترمیم دارد گفت: نسبت به تیمم حتی یک درصد هم ناامید نیستم. ما به جایگاه بهتری خواهیم رسید و بی تردید این کار را خواهیم کرد.

دیدار تیم‌های فولاد و گل‌گهر سیرجان با برتری ۲ بر صفر فولاد به پایان رسید.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.