حجت الاسلام اسماعیل اسدپور افزود: مرجعیت عراق که تاکنون لنگرگاه وحدت و امنیت در کشورعراق بودند، ما هم از این نهاد حمایت می کنیم،موضعی که آنها انتخاب می کنند موضع ما هست و ان شاء الله ما شاهد وحدت امت ایران و عراق باشیم.

وی با اشاره به ناآرامی های کشور عراق و آتش زدن سفارتخانه ایران در نجف اشاره کرد و گفت: آل  سعود، اسراییل، انگلیس و آمریکا در این جریان دست دارند.
حجت الاسلام اسدپور در بخش دیگری از سخنان خود به افزایش قیمت بنزین اشاره کرد و افزود: باید برای مردم روشن شود که درآمد حاصل ازاین اقدام درکجا می خواهد هزینه شود، در کنار آن باید به مبحث مالیات نیز توجه شود.
وی اضافه کرد: باید دید دلالانی که میلیاردها تومان به جیب می زنند، وضعیت مالیاتی آنها چطور است، آنگونه که رئیس سازمان امور مالیاتی اظهار کرده بود، اگر مالیات ها کنترل شود، ۴۰ هزار میلیارد تومان از بخش مالیات ها کسب می کنیم.
امام جمعه گتوند گفت: برخی از مردم که حقوق سه میلیون تومانی و برخی که درآمد میلیاردی می گیرند نباید یکسان مالیات دهند، لذا با ساماندهی وضعیت مالیات ها می توان اقتصاد مملکت را سر و سامان داد و کسری بودجه را هم جبران کرد.
وی با تاکید به سپردن برنامه ها و مجالس فرهنگی به مردم و گروه های جوان در گتوند افزود:آنهایی که سالها در این جریان خدمت کردند اکنون باید طرف مشورت قرار گیرند و میدان در اختیار جوان ها گذاشته شود.
وی ادامه داد: تمام مجالس فرهنگی شهرستان گتوند آماده تقدیم به قشرجوان است، که دغدغه کار فرهنگی و رشد و شکوفایی مجالس اهل بیت(ع) را دارند. 
امام جمعه گتوند گفت: دفتر امام جمعه و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گتوند با این قشر ارتباط دارد وآنهایی که  اعلام آمادگی کنند، برپایی مجالس کل سال تقدیم آنها می شود و هرگروه یک مراسم را به صورت باشکوه برگزار کند.
حجت الاسلام اسدپور در پایان به پنجشنبه چهاردهم آذرماه ولادت امام حسن عسکری (ع) اشاره کرد و این روز را تبریک گفت.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.