به گزارش ایرنا هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور پنجشنبه در اندیمشک برگزار شد که تیم عمران نیرو این شهرستان مقابل ملی حفاری به برتری رسید همچنین فولاد خوزستان متوقف شد.

۲ تیم عمران نیروی اندیمشک و ملی حفاری در زمین اختصاصی تیم عمران در اندیمشک به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک عمران نیرو به پایان رسید.

تیم فولاد دیگر نماینده استان در این هفته میهمان تیم شاهین بوشهر بود که با نتیجه بدون گل متوقف شد.

تیم نفت اهواز دیگر نماینده استان در این هفته استراحت داشت.

هم اکنون تیم فولاد خوزستان در مکان نخست گروه چهارم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور جای گرفته است. 

لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور با حضور ۳۳ تیم در پنج گروه برگزار می‌شود که چهار تیم خوزستانی فولاد خوزستان، عمران اندیمشک، نفت اهواز و ملی حفاری در این رقابت‌ها حضور دارند.

تیم فولاد خوزستان که سابقه قهرمانی در این رقابت‌ها را دارد فصل گذشته نتوانست روی سکو قرار گیرد که این موضوع انگیزه بازیکنان فولاد را برای کسب قهرمانی بیشتر می‌کند.

تیم فوتبال نفت اهواز دیگر نماینده خوزستان فصل گذشته در گروه خود عنوان ششم این رقابت‌ها را به خود اختصاص داد و نتوانست به مراحل بالاتر صعود کند.

این مسابقات در دور اول به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و از هر گروه ۲ تیم و در جمع ۱۰ تیم به مرحله دوم صعود می‌کنند. 

مرحله دوم به صورت مجتمع در۲ گروه پنج تیمی برگزار و از هر گروه ۲ تیم به مرحله پایانی صعود می‌کنند تا در این دوره تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان مشخص شود؛ تیم‌های انتهای جدول از هرگروه به مسابقات مناطق فصل آتی سقوط می‌کنند. 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.