به گزارش ایرنا محسن علیپور چهارشنبه شب پس از پیروزی تیمش مقابل میهمانش مقاومت البرز بیان کرد: هر ۲ تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و به دنبال کسب سه امتیاز در این دیدار بودند اما ما از موقعیت های خود بهتر استفاده کرده و پیروز میدان شدیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان ما جوان و کم تجربه هستند گفت: در نیمه اول، بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و بارها دروازه حریف را تهدید کردیم اما متاسفانه بازیکنانمان همچنان در زدن ضربات آخر دقت لازم را ندارند.

سرمربی تیم اهورا بهبهان افزود: ما با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم می کنیم به همین دلیل در ابتدای فصل نتوانستیم بازیکنان دلخواهمان را جذب کنیم از طرفی در نیم فصل به جای تقویت تیم متاسفانه چهار بازیکن خوبمان را از دست دادیم و این امر باعث تضعیف تیم ما شد.

وی در خصوص بازی تیمش مقابل تیم مقاومت گفت: حریف تیم خوب و دونده ای بود اما بازیکنان ما پرتلاش ظاهر شدند و از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده کردند. تیم ما در هفت هفته گذشته بازنده میدان شده بود اما امروز بازیکنان ما به خوبی توپ و میدان را در اختیار داشتند.

علیپور با بیان اینکه شرایط تیمش بسیار سخت بوده و باید از بازی های آینده خود نهایت استفاده را داشته باشیم ادامه داد: ما چند بازی حساس با تیم های پایین جدول داریم که باید امتیازات کامل را مقابل آنها به دست آوریم.

وی افزود: برخی از بازیکنانمان به دلیل پیشنهاد بهتر، از تیم ما جدا شدند که این موضوع به تیم ما ضربه سنگینی وارد کرد.

دیدار تیم های اهورا بهبهان و مقاومت البرز در بهبهان، با برتری سه بر یک به سود تیم اهورا به پایان رسید.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.